SpravodajstvoXiaomi

CEO Redmi: “Nemajte obavy, Redmi K30 je už na ceste”

Lu Weibing, CEO spoločnosti Redmi, naznačuje, že na ceste je nová produktová séria smartfónov Redmi K30, vrátane 5G technológie.

Posledné dni okolo spoločnosti Xiaomi, resp. ich dcérskej spoločnosti je celkom rušno. Dôvodom je predstavenie zariadenia Redmi Note 8  a  Redmi Note 8 Pro  a blížiaca sa dostupnosť nadstavby MIUI 11. Vyzerá to však tak, že to nie je všetko čo si pre nás spoločnosť pripravuje.

Redmi K30

CEO spoločnosti Redmi, Lu Weibing na sociálnej sieti Weibo zdieľal status, v ktorom píše, že 5G technológia je na ceste. Pravdepodobne tak narážal na predstavenie ďalšie zariadenia s podporou 5G. V súčasnosti vieme, že o pár dní bude predstavený smartfón Xiaomi Mi 9 Pro 5G a Mi Mix 4 5G. O to viac otázok sa vynára v spojitosti so zariadením Redmi K30, ktoré tiež spomenul. Konkrétne napísal: “nemajte obavy Redmi K30 je na ceste”.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Lu Weibing pise o Redmi K30
Zdroj: Weibo

Preto možno teraz špekulovať, či spoločnosť neplánuje v krátkej budúcnosti predstaviť nástupcu produktovej línie K20. To by sa mohlo zdať ako “šialenstvo”, vzhľadom na to, že produktová línia zariadení K20 bola predstavená relatívne nedávno. Na druhej strane, spomeňme si na predstavenie produktovej línie Note 8, ku ktorej došlo len necelý 7 mesiacov po predstavení smartfónov Note 7.

Uvítali by ste novú produktovú líniu smartfóno K30 alebo je podľa Vás ešte skoro na jej predstavenie?

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close