Carl Zeiss sa po boku s Nokiou vracajú dobyť trh s Androidom

pure view zeiss
Zdroj: vlastný

Zariadenia zo série Lumia sú povestné svojimi kvalitnými fotoaparátmi. Najmä vďaka tomu, že Nokia a neskôr Microsoft využívali vo svojich produktoch objektívy spoločnosti Carl Zeiss. A tak, či ste siahli po High-end modeloch ako Lumia 1020 a 1520, alebo bol vaším spoločníkom nejaký mid-range model ako 735 a 640 XL, nemuseli ste sa obávať toho, že by Vás postihol problém s nekvalitnými fotografiami. Výsledok bol jednoducho vždy nádherný.

HMD Global oznámilo, že sa im podarilo uzavrieť partnerstvo s Carl Zeiss a vďaka tomu môžeme očakávať, že nové Nokie budú pokryté kvalitou, čo sa týka optickej stránky.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Spolupráca so spoločnosťou ZEISS je dôležitou súčasťou nášho záväzku vždy poskytovať našim zákazníkom čo najlepšie produkty. Naši fanúšikovia chcú viac než len dobrú kameru, chcú úplný zážitok z fotografovania, ktorý nielen nastaví štandard, ale aj ho definuje. Naši fanúšikovia očakávajú, že spolu so spoločnosťou ZEISS to, čo všetci očakávajú.“

zdroj: centercz.cz

HMD Global je spoločnosť, ktorá vyrába telefóny pod značkou Nokia. Majú na svedomí kúsky ako 3310, Nokia 6, Nokia 5 a Nokia 3. Zatiaľ čo technicky vzaté to nie je Nokia. HMD je v podstate divízia mobilného hardware fínskeho giganta.

zdroj: gadgets360cdn.com

Nové telefóny v spolupráci so Zeiss by mohli prísť už budúci rok, hneď po tom, ako sa odskúšajú nové mid-range kúsky.

zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (vlastný)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre