APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Bandai Namco si dáva ochrannú známku na Pac-Man Maker, ktorý vám umožní vytvoriť si vlastné úrovne

Mnohí hráči neočakávali, že Super Mario Marker bude senzácia. Bolo to preto, že budovanie vlastných úrovní sa zdá byť odrádzajúcou úlohou. Avšak ako sa ukázalo, titul sa nakoniec predával mimoriadne dobre. Super Mario Maker vám umožňuje vytvárať a zdieľať svoje vlastné levely Maria pomocou ovládača, a potom hrať takmer nekonečný počet neskutočne kreatívnych úrovní od iných tvorcov po celom svete. Zdá sa, že ostatní vydavatelia chcú využiť úspech žánru.

Zdieľajte svoje úrovne online

Bandai Namco si preto na hru Pac-Man Maker dal ochrannú známku. Očakáva sa, že hra bude podobná skúsenosť ako Super Mario Maker, kde hráči môžu vytvárať a zdieľať svoje úrovne online. Vývojári môžu tiež hráčom poskytnúť niektoré existujúce úrovne, ale titul sa pravdepodobne bude spoliehať na užívateľom generovaný obsah rovnakým spôsobom ako to robí Super Mario Maker. Aj keď o platformách, na ktoré bude hra k dispozícii, veľa nevieme, očakáva sa vydanie na Xbox One a PC.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: neogaf.com

Pac-Man je kultová klasika a hráči žiadali možnosť vytvárať vlastné úrovne už roky. Vyzerá to, že Pac-Man Maker môže byť konečne ten titul, ktorý chce každý. Dúfajme, že Bandai Namco čoskoro hru potvrdí, pretože ochranná známka je už voľná. Možno je to prekvapenie pre E3 2017. V nasledujúcich týždňoch by sme mali to už mali určite vedieť.

Zdroj: neogaf.com, vlastný (obrázok)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close