HuaweiSpravodajstvo

„Ark compiler“ od Huaweiu je prelomovým, výrazne zrýchľuje chod Androidu. Hovorí CEO spoločnosti Honor

Počas včerajšieho dňa Zhao Ming, generálny riaditeľ spoločnosti (Huawei) Honor počas predstavovania nových produktov v rámci Honor 20 konferencie, venoval značnú časť prednášky technológii „Ark compiler“. Ming hovorí, že Ark compiler výrazne zrýchľuje chod operačného systému Android. Informuje o tom portál Gizchina.com.

Ark compiler, zázračný liek na urýchlenie Androidu?

Zhao Ming hovorí, že prítomnosť Ark compiler/kompilátora v systéme Android dáva nepredstaviteľnú rýchlosť chodu operačného systému. Hovorí, že efektivita aplikácií po sprocesovaní kompilátorom je vyššia o  29%,  systémové operácie sú rýchlejšie o 24%, reakčný čas systému je o 44% efektívnejší a plynulosť chodu aplikácií tretích strán je o 60% lepšia.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Ide o mimoriadne veľký upgrade. Tešíme sa na Android systém schopný prekonať iOS. Po optimalizácii série Honor 20 Archou máme skúsenosť porovnateľnú s iPhone, a dokonca v niektorých ohľadoch sme lepší my, “ povedal Zhao Ming.

Mimochodom, nie tak dávno, popritom ako Ming informoval o technológii Ark compiler v spojitosti s prvým zariadením, ktoré bude disponovať touto technológiou z kuchyne Honor, sme mohli vidieť aj viacero videí, ktoré porovnávali efektivitu tejto technológie. Jedno z nich si môžete pozrieť nižšie v porovnaní s rýchlosťou zariadenia Samsung Galaxy S10+.

Čerešničkou na torte je, že technológiu Ark compiler dostanú všetky zariadenia zo série Honor 20. Aktualizácia sa tak dotkne zariadení Honor 20 Pro, Honor 20 a Honor 20 Lite.

Via Gizchina.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close