Apple

Apple údajne predstaví nové iPhony v modrej, oranžovej a zlatej farbe

Očakávané predstavenie nových iPhonov od spoločnosti Apple sa blíži a na internet sa opäť vyplavujú nové uniknuté informácie. Tentokrát je reč o farebných prevedeniach nových smartfónov od nakusnutého jablka. Spoločnosť má v pláne predstaviť svoje nové modely v niekoľkých nezvyčajných farbách, informoval o tom spoľahlivý analytik Ming-Chi Kuo.

Farebná škála bude opäť o čosi pestrejšia

Podľa spomínaného analytika by mala spoločnosť Apple na jeseň predstaviť 6,5-palcový OLED iPhone v čiernom, bielom a zlatom prevedení. O čosi menšia a „horšia“ 6,1-palcová verzia by mala byť predstavená v šedom, bielom, modrom, červenom a oranžovom prevedení. Ako to už zvykom býva, červené prevedenie bude zrejme opäť súčasťou propagácie RED produktov, ktoré pomáhajú organizácií bojujúcej proti HIV a AIDS v Afrike. Veľkou novinkou je ale oranžové prevedenie nového iPhonu, ktoré sme na zariadeniach od spoločnosti Apple nikdy nevideli. Nová farebná škála čiastočne pripomína staršie modely iPhonu 5C, ktoré celý rad iPhonov ožili, keďže prišli vo viacerých nezvyčajných farebných prevedeniach.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zlatý iPhone X Plus nie je žiadnou novinkou

Zlaté prevedenie nového iPhonu X Plus nie je taktiež žiadnou veľkou novinkou. Spoločnosť o vyrobení zlatého iPhonu X uvažovala dosť dlho a na trh sa mal pôvodne dostať začiatkom roku 2018. Spoločnosť ale tento projekt v poslednej fáze stopla a iPhone sa na pulty predajní nikdy nedostal. Viac informácií a zaujímavostí o nových iPhonoch nájdeš tu.

Zdroj: theverge.com, úvodný obrázok (9to5mac)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close