AppleZariadenia

Apple plánuje odstaviť výrobu iPhonu X. Vedie ho k tomu tento dôvod…

Jablčná spoločnosť stojí v týchto dňoch určite pred neľahkým rozhodnutím. Nedávna správa spoločnosti BlueFin Research tvrdí, že jablčná spoločnosť plánuje neskôr v tomto roku predstaviť trojicu nových smartfónov. To bude zároveň aj podľa analytikov dôvod, prečo chce Apple úplne prerušiť výrobu modelov Apple iPhone X a iPhone SE.

Prerušením výroby iPhonov môže Apple splniť svoj cieľ, ktorým je do konca roka dodať až 91 miliónov kusov smartfónov. Jablčná spoločnosť údajne plánuje predať až 92 miliónov nových iPhonov, čo je určite ambiciózny cieľ. Zároveň aj preto Apple nechce zbytočne vyrábať staré modely, keďže sa jablčná spoločnosť bude potrebovať sústrediť práve na výrobu aktuálnych modelov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Apple chce predstaviť raketu!

Tento rok by mal Apple predstaviť trojicu nových iPhonov. Tá by mala generovať niekoľko desiatok miliónov predaných kusov po celom svete. Analytici predpovedajú, že Apple v tomto roku predstaví aj vylepšený model iPhone X s väčším displejom, ktorý by mohol ponúknuť najlepšie predaje z pomedzi trojice pripravovaných smartfónov.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok YouTube: Jonathan Morrison

 

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close