APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Do aplikácie Skype pre Windows 10 sa konečne dostávajú ďalšie Fluent Design prvky

Jedna z najpopulárnejších chatovacích aplikácií Skype konečne prechádza vizuálnou zmenou. Aplikácia Skype UWP obdržala veľkú aktualizáciu, ktorá prináša zmenu dizajnu v štýle Fluent Designu a taktiež prináša zopár nových funkcií. Najnovšia verzia aplikácie je označená ako 12.10.572 a je už teraz dostupná pre klasických používateľov, ktorí si aktualizáciu dokážu stiahnuť prostredníctvom obchodu Microsoft Store.

Fluent Design vynikajúco oživuje používateľské rozhranie

Podobnú aktualizáciu obdržali Insideri v okruhu Fast Ring už pred viac ako mesiacom. Medzi klasických používateľov sa tým pádom dostáva vynovený priesvitný bočný panel, v ktorom je zakomponovaný aj svetelný efekt odhaľovania. Aplikácia a celá ponuka chatov je tým pádom živšia a používateľské rozhranie vďaka tomu vyzerá o čosi modernejšie. Čo sa nových funkcií týka, bola pridaná aj nová galéria, ktorá obsahuje všetky multimediálne súbory odoslané v danej konverzácií, vylepšený notifikačný panel, nové rozhranie pre nastavenie statusov a vyhľadávanie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: vlastný

V poslednej aktualizácií boli do aplikácie Skype pridané nové možnosti, ako možnosť vyjadriť sa pomocou emotikonov, obrázkov alebo textov počas hovoru s Vašimi priateľmi, alebo aj možnosť zdieľať virtuálny svet počas hovoru cez Skype UWP a používania Windows Mixed Reality. Tieto funkcie boli pridané ešte v staršej aktualizácií s označením 12.9.604.0, no mnoho používateľov si dané zmeny v aplikácií vôbec nevšimlo.

Zdroj: vlastný

Najnovšia aktualizácia Skype UWP by mala byť dostupná na stiahnutie už teraz. Aplikácia by sa mala aktualizovať sama pri prvom zapnutí, no pokiaľ chcete, môžete si ju aktualizovať aj pomocou tlačidla nižšie. Viac o nových funkciách a ich presnom využití sa dočítate na stránkach Microsoftu.

Skype
Skype
Developer: Skype
Price: Free

Zdroj: windowslatest.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close