Aktualizácia Redstone 4 bude nakoniec označená ako Spring Creators Update

Zdroj: vlastný

Microsoft celkom nechcene prezradil zrejme oficiálny názov nadchádzajúcej aktualizácie, doteraz známej pod označením Redstone 4. Nový označenie Spring Creators Update (jarná) sa nachádza v najnovšom Bug Bash Insider oznámení priamo v Nastaveniach operačného systému Windows 10. Samozrejme, oficiálny názov nadchádzajúcej aktualizácie sa môže čiastočne upraviť, no keďže bude aktualizácia vydaná naozaj na jar, je dosť možné, že už teraz poznáme jej oficiálny názov.

Aktualizácia príde už v apríli

Windows 10 Spring Creators Update príde už v apríli a prinesie množstvo nových funkcií. Väčšina pripravovaných funkcií, ktoré sa už teraz nachádzajú v Insider buildoch, je určená pre produktivitu. Aktualizácia prinesie aj zopár známych funkcií, ktoré mali byť už súčasťou aktualizácie Fall Creators Update, no Microsoft ich vývoj nestihol dokončiť a príchod do operačného systému Windows 10 musel odložiť. Typickým príkladom je funkcia Časová os, ktorá sa už dnes nachádza v Insider buildoch a vyzerá naozaj luxusne.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: windowslatest.com

Označenie „Creators“ moc aktualizáciu nevystihuje

Zatiaľ nie je známe, prečo Microsoft opäť zvolil označenie „Creators“. Nová aktualizácia nemá priniesť nové funkcie pre tvorcov, tak ako predošlé aktualizácie Creators a Fall Creators Update. Vyššie sme spomínali hlavný bod tejto aktualizácie, a tým je zlepšenie produktivity.

Nechce sa Vám čakať? Zapojte sa do Insider programu

Pokiaľ sa Vám nechce čakať na oficiálne vydanie aktualizácie Fall Creators Update, môžete sa zapojiť do Windows Insider programu. Do Insider programu sa môžete prihlásiť priamo prostredníctvom Vašich systémových Nastavení alebo prostredníctvom oficiálnej stránky Microsoft Windows Insider programu.

Zdroj: windowslatest.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre