Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

5 zľavnených gadgetov z Číny, ktoré by ti nemali chýbať

Veríme, že Vianočné sviatky si vychutnávaš naplno a nedočkavo sa už tešíš aj na Silvester. Nuž, pri tomto čakaní a sviatočnom leňošení domov sme si pre teba pripravili niekoľko zaujímavých gadgetov. Poďme sa ne pozrieť bližšie.

Dizajnová termoska Xiaomi

Hoci doterajší priebeh zimy nenaznačuje veľké mrazy, tak ak by udreli treba byť určite pripravený. A práve preto ti dávame do pozornosti túto minimalistickú termosku vyhotovenú z kovu  s logom Xiaomi a kapacitou 500ml, ktorá udrží nápoj viac ako 12 hodín v teple, respektíve v chlade. Mimochodom, váži len 215 gramov. Ak ťa tento gadget zaujal tak ho nájdeš na odkaze nižšie. PS: nezabudni použiť zľavový kupón „UU0083“, s ktorým ťa táto štýlová termoska bude stáť len 19,5€ spolu aj s poštovným.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Dizajnová termoska Xiaomi

Bluetooth slúchadla

Otravujú ťa káble pri počúvaní hudby? Čo tak skúsiť slúchadla s podporou Bluetooth? Tento model slúchadiel ponúka frekvenčný rozsah až 20Hz-20KHz, impedanciu 32Ω, možnosť počúvania hudby až do 10m od zdroja a 3 hodiny aktívneho prehrávania. Slúchadla dostaneš spolu s prémiovým balením, ktoré slúžia aj ako nabíjačka. Mimochodom, s kupónom „UU0059“ ich kúpiš po zľave za niečo málo nad 20€.

Zdroj: produktová fotografia

Bluetooth slúchdla s viac ako 20% zľavou nájdeš tu

Baterka a Power Bank v jednom

Xiaomi je skutočne všestranná spoločnosť a tento produkt je ďalším toho príkladom. Xiaomi Pocket Flashlight je štýlová baterka spolu so vstavaným akumulátorom, ktorý je možné využiť ako PowerBank. Ponúka energiu a kapacite 3350mAh a poslúži vám aj v hlbokej tme. Nuž celkom dobrý nápad ako vtesnať dva produkty do jedného. S kupónom „UU0077“ vás vide na menej ako 17€.

Xiaomi batéria a Power Bank v jednom

PowerCube alebo „prasa“ spĺňajúce viacero úloh

PowerCube je ďalší zaujímavý produkt, ktorý možno prirovnať k „prasaťu“. Primárne slúžia na rozšírenie výstupov pre elektrinu. Avšak v tomto prípade prináša nie len skvelý dizajn, ale aj dodatočnú pridanú hodnotu. Ponúka napríklad výstupy pre USB port či možnosť umiestnenia tejto kocky tam kde potrebujete. Jednoduché a tak šikovné. Táto sranda aktuálne stojí menej ako 22€.

Zdroj: produktová fotografia

PowerCube nájdeš tu

VISUO XS809W dron, ktorý nestojí stovky € a naučí ťa lietať

Ďalším skvelým gadgetom, ktorý ti dávame do pozornosti je dron VISUO XS809W, ktorý  je možné zadovážiť za lákavú cenu okolo 40€ (v závislosti od zvoleného skladu). V pomere cena:výkon toho ponúka skutočne dosť. Napríklad 120 stupňové pozorovacie uhly, 6-osový gyroskop, možnosť letu do vzdialenosti zhruba 100m, dĺžku letu okolo 10 minút či HD kameru s možnosťou prenosu záberov do smartfónu.

Zdroj: Youtube

Tento parádny dron za super cenu nájdeš v ponuke obchodu tu

 

Bonusový gadget – bezdrôtová nabíjačka s podporou technológie Quick Charge

Dizajn jednoducho predáva a táto nabíjačka patrí medzi tie krajšie. O tom niet pochýb. Ponúka však oveľa viac ako len pekný dizajn. Okrem širokej kompatibility zariadení ako sú iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, Samsung S6, Samsung S6, Edge, S6 Note až po Lumie ako sú 735, 920, 820, 950 a ďalšie (všetky zariadenia s technológiou Wireless Charge) ponúka aj technológiu rýchleho nabíjania Quick Charge 2.0 a Quick Charge 3.0. Zariadenie takisto disponuje aj senzorom, ktorý po nabití smartfónu automaticky vypne nabíjačku, aby neodovzdávala energiu ďalej. Výsledkom je teda nie len menšia potreba, ale hlavne šetrenie životnosti batérie smartfónu.  Ak vás akcia na túto nabíjačku, ktorá momentálne stojí niečo okolo 16,60€ zaujala tak by ste sa mali poponáhľať. Ponuka je totiž limitovaná.

Zdroj: produktová fotografia

Bezdrôtovú nabíjačku s podporou technológie Quick Charge nájdeš tu

Zdroj: tlačová správa

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close