Spravodajstvo

4ka počas leta odmeňuje svojich zákazníkov! Pozrite sa, na čo sa môžeme tešiť!

4ka sa rozhodla potešiť svojich existujúcich ako aj nových zákazníkov špeciálnou letnou akciou, spúšťa veľký letný výpredaj na svoje paušály SLOBODA.

Zatiaľ čo posledné dni, až týždne, pozornosť médií získavala najmä spoločnosť Telekom, ktorá rozširovala pokrytie 5G sieťou aj mimo Bratislavy, tak dnes sa dostáva extra pozornosti operátorovi 4ka.

4ka spustila letné výpredaje. Budú sa vám páčiť!

Mobilný operátor 4ka najnovšie hlási, že počas obdobia od 14.7.2021 do 31.8.2021, zlacňuje paušály Sloboda o polovicu. Najlepšie na tom je, že akciová ponuka sa netýka len nových, ale aj existujúcich zákazníkov. Inými slovami, každý 4kár s paušálom SLOBODA, dostane 50% zľavu z poplatku.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Leto máme v plnom prúde, tak prečo si ho ešte nespríjemniť o trošku viac. Viacerí z nás striehnu na letné výpredaje, aby si uchmatli ten svoj pravý vysnívaný letný kúsok a mohli sa s ním popýšiť počas najslnečnejšieho obdobia v roku. My sme sa rozhodli dopriať našim novým ako aj existujúcim zákazníkom rovnaký komfort, až 50% zľavu na SLOBODY+ a  SLOBODU DÁTA, aby si mohli užiť leto plné SLOBODY,  výhodného dátovania a zdieľať  všetky svoje letné aktivity dosýta,“ prezradila Andrea Čagalová, senior manažérka pre produkt a propozície.

4ka ďalej hovorí, že pre získanie zľavy 50% na 2 mesiace, si stačí v období od 14.7.2021 do 31.8.2021 zakúpiť akýkoľvek tovar v minimálnej výške 20 Eur v Smartshopoch – predajná sieť Digitall, alebo uzatvoriť, prípadne v danom období mať aktívnu jednu z fakturovaných služieb SWAN, a. s. a to vo výške aspoň 9 Eur/mesačne.

Ako sa vám páči letná kanonáda 4ky?  My musíme operátora bezpochyby pochváliť.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close