Uchmatni si svoj Xiaomi Redmi Note 7 za bezkonkurenčnú cenu so zľavovým kupónom!

Redmi Note 7 displej_2
Zdroj: Produktová fotografia

Pokukávaš po novom smartfóne a neplánuješ vyhodiť stovky eur na vlajkonosiča? Tak na čo ešte váhaš. Nový Xiaomi Redmi Note 7 s geniálnym 48MP fotoaparátom, obrovským displejom a skvelým procesorom môžeš získať už za neuveriteľných 176 eur spolu aj s poštovným za podmienky využitia zľavového kupónu „DHTISHRZ“!

Svetový trhák

Smartfón šiel v posledných týždňoch naozaj na dračku a viackrát ho čínska spoločnosť vypredala behom niekoľkých minút. Nový bleskový výpredaj ale taktiež nepotrvá večne, tak zbytočne neotáľaj.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
predaje Redmi Note 7
Zdroj: Xiaomi (Twitter)

Rýchle zopakovanie špecifikácií

Ak patríte medzi našich stálych čitateľov, o tomto smartfóne ste zrejme čítali už niekoľkokrát. Pre menej zbehlých si ale aspoň prejdeme základné technické parametre tohto smartfónu. Dominantou tohto dostupného tátoša je 6,3-palcový FullHD+ displej s rozlíšením 2340 x 1080 pixelov s pomerom strán 19,5:9.

xiaomi redmi note 7 bok_opt
Zdroj: Geekbuying

V jeho útrobách nájdeme výkonný procesor Snapdragon 660 s maximálnou pracovnou frekvenciou 2,2GHz, ktorému dopomáhajú 3GB RAM. Zľavnený kúsok taktiež ponúka eľkosť interného úložiska na úrovni 32GB. Ak by sa Vám málilo tak telefón podporuje aj pamäťové karty.

Fotoaparát nadovšetko

Ale prečo je vlastne Xiaomi Redmi Note 7 taký populárny? Najväčším lákadlom je až 48MP zadný fotoaparát, ktorý dokáže naozaj divy. Na prednej strane sa nachádza ďalší superstroj – 13MP selfie fotoaparát poháňaný umelou inteligenciou na rozostrovanie pozadia. Selfie fotoaparát taktiež umožňuje odomykanie smartfónu tvárou, vďaka čomu zabezpečuje dokonalú ochranu súkromia.

xiaomi redmi note 7 modry_opt
Zdroj: Geekbuying

Čerešničky na torte

Čo by to ale bol za budgetový smartfón, ktorý neponúka všetko, čo bežný zákazník požaduje. Xiaomi na svojich zákazníkov neustále myslí a preto vybavila smartfón až 2 slotmi pre SIM kartu, batériou s kapacitou až 4000mAh, no v neposlednom rade konektorom USB Type-C s rýchlym nabíjaním. Čerešničkou na torte je predinštalovaný najnovší operačný systém Android 9 Pie.

Najlepšou správou na koniec je tradične cena, ktorá ešte nebola nikdy lepšia. S kupónom MHKXKQLR zrazíte cenu smartfónu na 176 eur aj s dopravou. Pre vyhnutie sa ďalším poplatkom (DPH, CLO) odporúčame využiť typ dopravy EU Priority Line. PS: nezabudni na zľavový kupón „DHTISHRZ“, ktorý je platný len nasledujúcich niekoľko dní alebo do vypredania zásob.

zlavovy kupon Xiaomi Redmi Note 7
Zdroj: vlastný

Pozn. redakcie: cena je platná ku dňu publikovania článku

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Geekbuying)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre