Samsung postupne sprístupňuje Android 10 pre ďalšie smartfóny. Je medzi nimi aj Váš?

Samsung začal sprístupňovať Android 10 pre ďalšie modely smartfónov. Na Slovensku zatiaľ hlásia dostupnosť aktualizácie pre Galaxy A20e.

Samsung Galaxy A20e Android 10
Zdroj: Vosveteit.sk

Spoločnosť Samsung začala sprístupňovať najnovší Android 10 pre ďalšie populárne smartfóny. Konkrétne pre modely Galaxy A10, Galaxy J6 a Galaxy A20e. Okrem iného aktualizácia je založená na nadstavbe One UI 2.1. Na tému upozorňuje portál sammobile.com.

Portál ďalej píše, že jednotlivé aktualizácie sú dostupné skrz viacero regiónov, ale zároveň dodáva, že Samsung nesprístupnil aktualizácie (zatiaľ) pre všetky krajiny. Nám jeden z našich používateľov potvrdil, že v priebehu dnešného dňa obdržal aktualizáciu pre Samsung Galaxy A20e, ktorá nesie označenie A202FXXU3BTC7. V prípade ďalších menovaných zariadení, aktualizácie nesú označenie A105FDDU3BTCA (Galaxy A10) a J600GUBU6CTC8 (Galaxy J6).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Android Galaxy A10
Zdroj: Sammobile.com

Jednotlivé aktualizácie sú veľké približne 1,2GB. Ak ste aktualizáciu ešte nezaevidovali, tak si skontrolujte Nastavenia > Aktualizácia softwaru.

Naposledy spoločnosť Samsung aktualizovala 4 modely, konkrétne zariadenia A40, A50, A80 a A7 (2018), ktoré v súčasnosti bežia na verzii Androidu 10.

Obdržali ste najnovšiu verziu Androidu 10 aj Vy? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre