Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

S exkluzívnym kupónom môžeš mať svojho prvého mini drona už za menej ako 13€

JJRC H36 je fantastický dron, ktorý radíme do kategórie takzvaných Mini dronov. Aj napriek miniatúrnym rozmerom a veľmi nízkej cene, dron ponúka zaujímavé prvky, aké je hlavne vidieť u výrazne drahších dronoch.

Tento zábavný dron môžeš kúpiť za najnižšiu cenu na trhu s kupónom „SK6707“ na tomto odkaze

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Dron JJRC H36 zaujme miniatúrnom konštrukciou a jedinečným dizajnom. Zaujímavý dizajn v tvare ufa s 4-vrtuľovým pohonom ponúka vynikajúcu účinnosť pre čo najlepší letový zážitok. Telo je navyše vybavené 6-osovou gyro stabilizáciou, ktorá umožňuje s dronom lietať hladučko ako po masle.

JJRC H36
Produktová fotografia

Samotný dron je vybavený LED kontrolkou, vďaka čomu ho je možné veľmi ľahko vidieť aj v noci či pri lietaní za slabšieho svetla. Samotný dron sa navyše ovláda prostredníctvom 2,4 GHz technológie, ktorá zaručí bezproblémový chod a ochranu voči akémukoľvek nepríjemnému rušeniu. Model JJRC H36 ponúka chrániče, vďaka ktorým si s dronom neublížiš a rovnako tak ani nezničíš gadgety v miestnosti.

Dron JJRC H36 ponúka skvelé ovládanie a veľkú zábavu

Model JJRC H36 ponúka veľmi jednoduché a presné ovládanie. Samotný dron je navyše vhodný aj na vonkajšie použitie, kde je samozrejme nutné prihliadať aj na počasie a poveternostné podmienky. Poteší prítomnosť funkcie, po ktorej aktivovaní bude dron hľadať cestu späť. No a pre nadšencov technológie dron ponúka možnosť ovládania prostredníctvom rôznych gest.

Pod kapotou nájdeme výkonnú 150 mAh batériu, ktorá ponúka dĺžku letu až po dobu 5 minúť. Batérie sa navyše nabije za menej ako hodinu, čo je určite veľmi pozitívna informácia. Vďaka 2,4 GHz technológii je možné dron ovládať až do vzdialenosti 30 metrov.

JJRC H36
Produktová fotografia

Ak Ťa dron JJRC H36 zaujal a hľadáš niečo vo veľmi kompaktných rozmeroch a za veľmi prijateľnú cenu, tak tento gadget je pre teba ako stvorený. Dron JJRC H36 je totiž dostupný pri použití zľavového kupónu iba za 12,49 €, takže s kupónom SK6707 vieš ušetriť viac ako 10 €. Jedná sa o jeden z najlepších dronov v pomere ceny a výkonu, ktorý si dnes môžeš kúpiť.

Tento zábavný dron môžeš kúpiť za najnižšiu cenu na trhu s kupónom „SK6707“ na tomto odkaze

Zdroj: TS, úvodný obrázok: Youtube (Geeky Stuff)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close