APLIKÁCIE A HRYSponzorovaný obsah

Lara Craft:GO, Prune a Leo’s fortune v akcii

Ak patríte medzi tých ľudí, ktorým nevadí zaplatiť si za kvalitnú hru, určite by ste nemali premeškať príležitosť si jednu alebo aj všetky kúpiť za zlomok ceny. Ale pozor akcia trvá už len 10 dní!

Lara Croft ako iste všetci dobre poznáte rada rieši logické hádanky a ani v tomto prípade to nebude inak. Táto puzzle logická hra vás zavedie do sveta plného úloh, kde na nudu ani nepomyslíte. Postavu ovládate ťahmi do smeru kam chcete ísť vždy po jednom políčku vyhýbate sa tak nástrahám, bojujete s nepriateľskými zvieratami atď. Z ceny 4,99€ je tento titul zľavnený na 1,99€.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Lara croft GO

Hra Prune vás zase zavedie do minimalistického sveta , kde z rastúceho stromu musíte odsekávať jeho časti tak, aby ostatné konáre mohli rásť ďalej a dosiahli tak slnečných paprskov zasahujúcich do temna, no nie vždy to bude také ľahké, pretože tu aj fúka vietor. Nachádzajú sa tu elementy, ktoré vám strom môžu nakaziť a zničiť, pokiaľ nestihnete nakazenú časť rýchlo odseknúť alebo naopak element ktorý musíte časťou stromu zasiahnuť aby sa strom rozšíril a rozpučal. Toto všetko, ako už býva zvykom pri hrách takéhoto žánru dopĺňa upokojujúca hudba. Prune je zľavnený na 2,99€ z pôvodných 3,99€.

Prune

Tretia spomínaná hra, adventúra, Leo’s fortune je o malom chlpáčovi Leovi, ktorý sa snaží dostať vo svete plnom nástrah do cieľa, kde po ceste zbiera mince. Dokážete sa vyhnúť pasciam a hádankám založeným na fyzike tak, aby ste prežili všetkých 24 levelov? V 50% zľave vás vyjde na 2,49€ z pôvodnej ceny 4,99€.

Leo's Fortune

Podeľte sa s nami o váš názor, či vám aj táto zľavnená cena pripadá moc za takéto hry. Našli ste aj vy nejakú zaujímavú hru v zľave? Ak áno, komentujte aké a dajte tak vedieť nám aj ostatným čitateľom o aké zaujímavé kúsky ide.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close