Nový dátový balík 4ky ponúka surfovanie na takmer celom území Slovenska

Dátujúci zákazníci štvorky si oddnes nemusia dávať pozor, či prešli z pokrytia vlastnou sieťou operátora do národného roamingu. Ak si aktivujú nový balík 4G GIGA PLUS, za 4 eurá získajú gigabajt dát na 30 dní bez ohľadu na to, v akej sieti sa nachádzajú.

Štvrtý mobilný operátor už pri svojom štarte ponúkol zákazníkom dátový balík, v ktorom za jedno euro získali gigabajt dát na 30 dní vo vlastnej sieti operátora, ktorej signálom operátor pokrýva už takmer polovicu obyvateľstva Slovenska. Od decembra 4ka ponúka produkt s prívlastkom plus, kde už zákazník nemusí riešiť, v ktorej sieti sa nachádza, pretože umožňuje výhodný prenos dát aj v národnom roamingu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Je to reakcia na veľký dopyt našich zákazníkov po dátach. Len za uplynulý mesiac stúpol počet tých, ktorí dátujú o 40%. Nový balík 4G GIGA PLUS ponúka zvýšený komfort tým, ktorí sa veľa pohybujú a nemusia tak riešiť, v akej sieti sa nachádzajú,“ uviedol riaditeľ divízie obchodu a marketingu mobilných služieb Swanu Peter Helexa.

Nový dátový balík si môžu zákazníci zakúpiť a aktivovať na viac ako 1500 pobočkách Slovenskej pošty alebo aj z pohodlia domova prostredníctvom e-shopu, či zaslaním SMS správy na číslo 950. Po vypršaní dát si ho vedia rovnakým spôsobom aktivovať.

4ka aktívne posilňuje svoju sieť a už dnes ňou pokrýva takmer polovicu populácie Slovenska. Celkovo jej služby už využíva viac ako 70-tisíc zákazníkov.

„Záväzok pokryť 50% obyvateľstva do konca roka nielen stihneme, ale určite aj prekročíme. V skutočnosti tak už nie sme štvorka, ale trojka v LTE pokrytí,“ tvrdí P. Helexa s odkazom na zverejnené údaje ostatných operátorov, podľa ktorých O2 nedosahuje v pokrytí 4G vysokorýchlostným internetom ani polovicu toho, čo nováčik na trhu.

Zdroj: tlačová správa

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre