NávodyXiaomi

Zvýšte zvuk slúchadiel na vašom Xiaomi smartfóne nad povolený limit vďaka tomuto jednoduchému triku!

Zvýšte zvuk vášho Xiaomi, Redmi či Poco smartfónu jednoduchým nastavením smartfónu. Maximálna úroveň zvuku vás tak už nebude obmedzovať.

Či už sa nachádzate v rušnom priestore, alebo chcete jednoducho chcete určité zvuky vytesniť, vyššia hlasitosť vášho smartfónu sa vždy hodí. Ani kvalitné slúchadlá vám však nezaistia hlasné prehrávanie, ktoré je v niektorých prípadoch jednoducho potrebné. Riešením môže byť správne nastavenie smartfónu, ktorý dokáže vyššiu úroveň zvuku blokovať. Dôvodov môže byť viacero. Ak vás teda zaujíma, ako sa dostať k hlasitejšiemu prehrávaniu na vašom Xiaomi, Redmi či Poco smartfóne, dávajte pozor. Pozrieme sa spolu na riešenie, ktoré dokáže vyriešiť nielen problémy so zvukom, ale i ďalšie nastavenia.

Prečo je úroveň zvuku v smartfóne obmedzená?

Tak ako za mnohými ďalšími reguláciami v smartfónoch, i za touto stojí pravidlo určené Európskou úniou. Naše smartfóny teda nevyužívajú svoj plný potenciál a za účelom šetrného správania sa k nášmu sluchu je maximálna úroveň v smartfóne obmedzená. Takáto „najvyššia“ úroveň zvuku však nemusí mnohým stačiť.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Či už testujete, ako nahlas dokážu vaše slúchadlá či reproduktory prehrávať zvuk, alebo si jednoducho potrpíte na hlasnejšom prehrávaní, Xiaomi smartfóny ponúkajú riešenie, ktorým sa môžete zbaviť tohto obmedzenia. A ako už isto tušíte, riešenie bude úplne jednoduché a zvládne ho snáď každý.

Zmeňte si región vášho Xiaomi pre odblokovanie niektorých funkcií

Keďže takáto regulácia zvuku existuje len v určitých krajinách Európy, riešením je zmena regiónu na niektorú z krajín, kde takéto obmedzenie neexistuje. Ak však neviete, ktorý región si vybrať, medzi odporúčané regióny patrí napríklad Maroko či Andora. Oba regióny by mali mať maximálnu hladinu zvuku bez obmedzení.

Zmena regiónu smartfónu však dokáže vyriešiť i ďalšie problémy, akými sú nedostupné témy vo vaších zariadeniach alebo chýbajúce aktualizácie vo chvíli, keď ich všetci okolo vás registrujú, no vy nie. Ako sa vraví, iný kraj, iný mrav. A platí to i v nadstavbe MIUI, ktorá pre iné regióny ponúka iné funkcie.

Potrpíte si na kvalitný zvuk vášho smartfónu? Alebo sú pre vás prednosťou jeho iné funkcie? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close