Zoznam Xiaomi smartfónov, ktoré dostanú MIUI 13 medzi prvými, sa rozširuje o ďalšie dostupné telefóny!

Nadstavba MIUI 13 rozširuje svoj zoznam čoskoro aktualizovaných modelov. Už 28. decembra sa tak dočkajú aktualizácie i dva ďalšie lacnejšie modely.

Nadstavba MIUI 13
Zdroj: Xiaomiui, Vosveteit.sk

Len pred pár dňami sme vás informovali o začiatku distribúcie nadstavby MIUI 13 pre prvé smartfóny. Tie si budú môcť vyskúšať nadstavbu s číslom trinásť už 28. decembra, kedy sa pre ne začne prvá distribúcia v Číne. Predpokladá sa, že krátko na to bude aktualizácia dostupná prostredníctvom Xiaomi.eu ROM i v Európe. Zoznam zariadení obsahoval najmä vlajkové modely, to sa však má s najnovšími informáciami podľa známej komunity Xiaomiui zmeniť. Na zoznam prichádzajú ďalšie dva modely, ktoré si tento rok vyslúžili naozaj vysokú popularitu. Zoznam sa teda rozrastá a ak vás zaujíma, či budete medzi prvými majiteľmi smartfónu s nadstavbou MIUI 13, pozrite sa teraz na to spolu s nami.

Redmi K40 i Mi 11 Lite 5G prichádzajú na zoznam!

Po tom, čo sa objavili informácie o aktualizácii prvých modelov na nadstavbu systému Android MIUI 13, majitelia smartfónov od Xiaomi začali doslova šalieť. Dôvodom je to, že zoznam je docela rozsiahly a aktualizácie sa začnú už 28. decembra tohto roku. Tento dátum však má mimochodom byť i dňom, kedy Xiaomi predstaví svoj modelový rad Xiaomi 12 spolu s novou vyššie spomínanou verziou nadstavby.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zoznam modelov, ktoré aktualizáciu získajú už 28.12., sa najnovšie rozširuje o populárne modely, akými je Mi 11 Lite 5G či Redmi K40. Druhý spomínaný model na našom trhu vieme nájsť ako Poco F3. A i keď ide len o čínsku distribúciu nadstavby, môžeme očakávať, že rovnakú stratégiu zvolí čínsky gigant i u nás. Navyše sa s vypustením čínskej verzie nadstavby môže pracovať na custom Xiaomi.eu ROM pre tieto modely postavenej na MIUI 13.

Takto vyzerá celý zoznam modelov, ktoré už čoskoro získajú MIUI 13

28. december bude významný hneď pre niekoľkých majiteľov smartfónov od Xiaomi. Distribúcia systému s nadstavbou MIUI 13 totiž bude doplnená i o Android 12, ako nás informuje kód verzie systému. Už o pár dní nás tak čaká významný deň pre niekoľko modelov. Zatiaľ síce nie je známe, kedy čínsky gigant vypustí tieto verzie systému i na globálny trh. Ako sme však spomínali, vďaka custom Xiaomi.eu ROM sa budeme vedieť dostať k novinkám oveľa skôr. A o ktoré modely to konkrétne ide? Pozrite sa na zoznam nižšie.

 • Xiaomi Mix 4: V13.0.0.7.SKMCNXM
 • Mi 11 Ultra: V13.0.1.1.SKACNXM
 • Mi 11 Pro: V13.0.1.1.SKACNXM
 • Mi 11: V13.0.1.1.SKBCNXM
 • Mi 11 Lite 5G: V13.0.2.0.SKICNXM
 • Mi 10S: V13.0.0.5.SGACNXM
 • Redmi K40 Pro+: V13.0.1.1.SKKCNXM
 • Redmi K40 Pro: V13.0.1.1.SKKCNXM
 • Redmi K40 Gaming Edition: V13.0.0.1.SKJCNXM
 • Redmi K40: V13.0.1.0.SKHCNXM
 • Redmi Note 10 Pro 5G: V13.0.0.1.SKPCNXM

Našli ste na zozname aj svoj model? A na akú novinku z nových verzií systému sa tešíte najviac? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre