SpravodajstvoXiaomi

Znudil váš vzhľad vášho Xiaomi smartfónu? Vyskúšajte motív Win 11 MIX a získajte nové rozhranie smartfónu hneď teraz!

Vyskúšajte skvelý motív Win 11 MIX vo vašom Xiaomi, Redmi či Poco smartfóne a dodajte mu elegantný no hravý dojem z nadstavby.

Asi každý z nás už dobre vie, že Xiaomi smartfóny disponujú skvelou funkciou na úpravu používateľského rozhrania. Slúži nám na to aplikácia Motívy, ktorú nájdeme predinštalovanú v každom Xiaomi, Redmi i Poco smartfóne. Táto aplikácia nám ponúka množstvo skvelých tém, ktoré môžeme vyskúšať aj v našich smartfónoch. Medzi ne patrí i motív Win 11 MIX, skvelý minimalistický motív s množstvom zmien dizajnu oproti pôvodnej téme. Ste pripravený vyskúšať vo vašom zariadení od čínskeho giganta niečo nové? Pozrite sa s nami na túto novú tému, na ktorú nás upozornil portál miuithemez.com a sme presvedčení, že jej určite neodoláte!

Win 11 MIX prináša moderný no elegantný dizajn do vášho Xiaomi

Na úvod nás v novom motíve čaká elegantná modrá uzamknutá obrazovka pripomínajúca moderný dizajn systému Android 12. Nenechajte sa však zmiasť, tento motív nie je ako ďalšie z mnoha, ktoré pripomínajú systém Android 12. Domovská obrazovka kombinuje moderné a elegantné prvky, ktoré prinášajú skvelý dojem zo smartfónu. Využiť môžeme moderné widgety i elegantné ikony, čím sa nám rozhranie smartfónu určite zapáči.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
win 11 mix téma
Zdroj: miuithemez.com

Pri ikonách však ešte chvíľu ostaneme. I keď ide o kombináciu moderného a elegantného dizajnu, ikony sú celkom klasické. Fanúšikom spoločnosti Huawei určite neuniklo, že sa tieto ikony nachádzajú v nadstavbe tejto čínskej spoločnosti. V skutočnosti naozaj ide o ikony podobné nadstavbe EMUI, ak vás teda táto nadstavba láka, tak sa s motívom Win 11 MIX nestratíte.

Zmeny sa dočká i Centrum ovládania

Či už využívate starý alebo nový štýl Centra ovládania, pôvodný dizajn by tak úplne nezapadol do celkového dojmu z tohto motívu. Práve preto si redizajnom v motíve Win 11 MIX prejde i toto centrum v novom i starom štýle. Bude o niečo farebnejšie a tlačidlá získajú hranatejší, no predsa len zaoblený dizajn. Naprádzno však neodídu ani systémové aplikácie.

win 11 mix téma
Zdroj: miuithemez.com

Do celkového dojmu z dizajnu zapadnú i systémové aplikácie akou je napríklad aplikácia Nastavenia. Ikony v tejto aplikácii budú taktiež hranaté ako tie v Centre ovládania. Motív je celkovo hravý a farebný, čo poteší milovníkov farieb i minimalizmu. Motív Win 11 MIX je jednoducho zmesou všetkého pre všetkých. A vsadíme sa, že tento motív osloví i vás. Win 11 MIX je téma dostupná pre všetky Xiaomi, Redmi a Poco smartfóny s nadstavbou MIUI 12 a novšou.

Čo poviete na túto tému pre Xiaomi smartfóny? Použijete ju vo vašom zariadení? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close