Získajte nové verzie MIUI skôr ako ostatní: Xiaomi hľadá pre dcérsku značku smartfónov nových testerov!

Ak vlastníte niektorý z týchto Poco smartfónov, spoločnosť zháňa práve vás. Pripojte sa do testerského programu a získajte nové MIUI ako prví.

MIUI 12_BETA tester
Zdroj: MIUI

Bývalá dcérska spoločnosť Xiaomi Poco už vydala niekoľko modelov ako samostatná spoločnosť. S materským Xiaomi ju však ale stále mnoho vecí spája. Radí sa medzi ne niekoľko smartfónov, ktoré Poco prevzalo z čínskych verzií smartfónov Redmi. Okrem zariadení však Poco stále využíva nadstavbu MIUI vytváranú práve spoločnosťou Xiaomi. Samostatné Poco sa však rozhodlo vytvoriť vlastný testerský program pre svoje zariadenia, a práve preto tu máme dnes výzvu pre pridanie sa do programu na odhaľovanie chýb v nadstavbe. Chcete skúšať nové verzie nadstavby i vy? Ak máte tieto zariadenia, žiadosť bude jednoduchá!

Ktoré zariadenia sú v súčasnosti podporované?

Podľa portálu Xiaomiadictos.com spoločnosť Poco zháňa pre svoj testerský program nových verzií nadstavby MIUI majiteľov hneď jedenástich modelov. Medzi nimi síce nájdeme i zariadenia nedostupné na našom trhu, mnohé z nich však patria medzi najobľúbenejšie smartfóny spoločnosti na našom trhu. Aby sme už teda nechodili okolo horúcej kaše, pozrite sa, či na zozname nájdete i ten svoj.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako sa do programu zapojiť?

Testovanie nových verzií nadstavby bude pravdepodobne prebiehať ako pre verziu MIUI 12, tak i pre 12.5 a MIUI 13. Už len toto je dobrým dôvodom, prečo sa do testovania nového systému vo verzii stable beta zapojiť. Nezabúdajte však, že vašou úlohou nebude si len užívať aktualizácie medzi prvými. Vašou hlavnou úlohou bude nahlasovať problémy so systémom spoločnosti.

Ak teda máte stále záujem požiadať o testovanie, urobiť tak môžete na tomto odkaze. Podmienky pre prijatie do programu sú však jasné. Musíte mať aktivované Mi konto, očakávať možné problémy v systéme a mať aspoň 18 rokov.

Tak čo, idete do toho a vyskúšate najnovšiu verziu nadstavbu medzi prvými? Alebo radšej počkáte na stabilnú verziu systému? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre