SpravodajstvoXiaomi

Získa váš Xiaomi aktualizáciu na Android 13? Takto jednoducho to môžete zistiť!

Ak ste zvedavý, či váš smartfón získa aktualizáciu na Android 13, môžete to jednoducho zistiť. Poslúži nám na to skvelá aplikácia.

O aktualizáciách pre Xiaomi smartfóny by sme vedeli písať celé dlhé eseje. V poslednej dobre totiž Xiaomi prináša mnoho nových aktualizácií pre svoje smartfóny, pričom prináša Android 12 spolu s nadstavbou MIUI 13 pre svoje najobľúbenejšie zariadenia. Pomaly tak prechádzame do druhej vlny aktualizácií a čoraz viac smartfónov sa môže radovať z najnovšieho systému. A aj keď v súčasnosti prichádza do smartfónov zatiaľ len Android 12, už teraz vieme docela presne odhadnúť, ktoré modely nakoniec získajú aj Android 13. Ako na to? Postačí nám k tomu jednoduchá aplikácia od komunity Xiaomiui, ktorú by mal mať nainštalovanú každý jeden majiteľ akéhokoľvek Xiaomi, Redmi či Poco smartfónu.

Aplikácia MIUI Updater vám povie či získate aktualizáciu na Android 13

Každý jeden majiteľ smartfónu dúfa v to, že získa čo najdlhšiu systémovú podporu. Niektoré spoločnosti nám ponúkajú dva či tri roky systémovej podpory, čo je v dnešnej dobe priemer. Smartfóny predstavené s Androidom 11 by tak nakoniec mali automaticky získať aj Android 13, no nie je to úplne pravidlo. Každý jeden výrobca si určuje, ktorý model získa akú dlhú podporu, a preto môžeme byť občas celkom zmätení. Pre Xiaomi smartfóny však navyše existuje skvelá pomôcka, ktorá nám automaticky vyhodnotí, či je náš smartfón kompatibilný s Androidom 13.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Po najnovšej aktualizácii aplikácie MIUI Updater pribudla i funkcia ukazovateľa dostupnosti Androidu 13 pre vaše zariadenie. Jednoducho si tak na úvodnej obrazovke aplikácie môžete overiť, či získate Android 13, ktorý začne spoločnosť Google distribuovať do zariadení v priebehu budúceho roka. Už teraz sa však na internete objavujú informácie o tom, aké novinky nám najnovšia verzia operačného systému Android prinesie. Aplikáciu od komunity Xiaomiui si navyše môžeme zadarmo nainštalovať z Obchodu Play a ide o skvelého pomocníka, ktorého by sme si v zariadení mali určite nechať.

MIUI Updater
MIUI Updater
Developer: Metareverse Apps
Price: Free

Aplikácia má aj iné prednosti

Okrem toho, že nám aplikácia MIUI Updater môže oznámiť či nakoniec získame Android 13, nemôžeme zabudnúť ani na jej najdôležitejšiu funkciu. Poukazuje nám totiž na dostupné aktualizácie, ktoré sú dostupné priamo pre náš model. Pritom ich však vôbec nemusíme vidieť prostredníctvom základnej aplikácie pre aktualizáciu smartfónu. Môžeme sa pomocou nej tak dostať k novým verziám systému skôr ako ostatní.

Aplikáciu vám naozaj odporúčame všetkými desiatimi a mal by ju vlastniť každý jeden majiteľ Xiaomi, Redmi či Poco smartfónu. Jej využívanie je naozaj jednoduché a pomôže vám najmä vtedy, ak patríte medzi nedočkavcov, ktorí stále čakajú na novú aktualizáciu. A nielen na Android 13.

Poznali ste aplikáciu MIUI Updater aj predtým? A získate nový Android 13? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close