Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Z najnovšej akciovej ponuky kolobežiek KUGOO si vyberie každý! Tieto zľavové kupóny si nesmieš nechať ujsť

Elektrické kolobežky od spoločnosti KUGOO opäť zoženieš za šialene nízke ceny. Táto trojica modelov rozhodne stojí za to!

Elektrické kolobežky sa stávajú v mestskej doprave čoraz zaujímavejšou alternatívou. V mestách narastá počet automobilov a cestovanie verejnou dopravou nemusí byť vždy najpohodlnejšie. Mnohokrát je potrebné cestovať k zastávkam MHD, či už žijete v meste alebo doň dochádzate. Elektrická kolobežka vám môže ponúknuť riešenie, pretože vás môže dopraviť nielen priamo na miesto určenia, ale v prípade väčšej vzdialenosti aj k najbližšej zastávke MHD, autobusu alebo vlaku. Čo sa týka pohodlia, elektrická kolobežka je oproti bežnému mestskému bicyklu úplne iná liga – žiadne šliapanie a kvantá potu pri každodennom dochádzaní.

Kúpa elektrickej kolobežky bola v minulosti menej dostupná, než je to teraz. Veľa z nás si len ťažko predstavovalo investovanie do elektrickej kolobežky, ale s postupom času sa na trhu začali objavovať výrobcovia, ktorí chceli prístup k osobnej elektromobilite zjednodušiť pre širokú verejnosť. Jedným z takýchto výrobcov je spoločnosť KUGOO, ktorá na trhu operuje už niekoľko rokov a jej produkty patria medzi top výber vo svojich cenových kategóriách. Dnes si preto spoločne predstavíme aktuálne zľavnenú trojicu kolobežiek KUGOO, ktoré patria z nášho pohľadu medzi najlepších adeptov na kúpu. Všetky modely pritom nájdeš na stránkach predajcu Geekbuying.com, ktorý ponúka bezplatnú dopravu z poľského skladu. Samotná doprava je tak expresne rýchla a zároveň sa vďaka nej vyhneš aj zbytočným poplatkom ako clo a DPH.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

KUGOO KIRIN S1 PRO – základný entry-level pre krátke dochádzanie

Jedným z cenovo najdostupnejších modelov z ponuky elektrických kolobežiek spoločnosti KUGOO je bezpochyby obľúbený model KUGOO KIRIN S1 PRO. Ide už o roky ostrieľanú elektrickú kolobežku, ktorá sa hrdí pomerne výkonným hardvérom a mimoriadne malými rozmermi a váhou. Vďaka váhe iba 13,65 kg a kompaktnému skladaciemu rámu tak ide o ideálnu mestskú kolobežku, ktorá poslúži pri krátkych presunoch do práce a školy, prípadne pri presunoch do a z MHD alebo vlaku.

Aj napriek nízkej váhe si však kolobežka zachovala skvelú nosnosť na úrovni až 120 kg. Nechýba ani netradične výkonný 350W elektromotor, ktorý by sme pri väčšine konkurencie v tejto cenovej kategórii hľadali márne. Kolobežka si vďaka nemu hravo poradí so svižnou mestskou premávkou, keďže ponúka maximálnu rýchlosť až 30 km/h. O dostatočný dojazd pri mestskom dochádzaní sa stará zabudovaná 7,5 Ah batéria ponúkajúca dojazd na úrovni až 30 km.

KUGOO KIRIN M4 Pro – alternatíva do mesta i do terénu

Výrazne výkonnejším a všestrannejším parťákom do mesta a do terénu môže byť oproti predošlému modelu práve výkonný model KUGOO KIRIN M4 Pro. Ten už na prvý pohľad budí dojem dobre stavanej elektrickej kolobežky, ktorej nerobí problém ani poriadne rozbitý terén. Kolobežka sa pýši naozaj nekompromisnými parametrami, pričom za zmienku určite stoja masívny rám s nosnosťou až 150 kg, odpruženie či 10-palcové kolesá s väčšou šírkou a výraznejším dezénom.

Záujemcov o svižnú jazdu však potešia najmä technické parametre ako 500W elektromotor s maximálkou až 50 km/h a dojazd až 70 km vďaka 18 Ah batérii. Pre maximálnu bezpečnosť nechýba ani dvojica kotúčových bŕzd či možnosť uchytenia sedačky pre maximálne pohodlie pri rýchlej jazde. Kolobežka je vybavená aj šikovným LED displejom a LED svietidlami pre ideálne osvetlenie aj v noci či v tmavom prostredí.

KUGOO KIRIN G3 – nekompromisná kolobežka s bezkonkurenčnou cenou

Elektrická kolobežka KUGOO KIRIN G3 je kategóriou sama o sebe. Ide už o mimoriadne technicky prepracovanú kolobežku vhodnú aj do toho najnáročnejšieho terénu. Svedčí o tom netradične masívna stavba kolobežky, rozšírená a pogumovaná podstava a špeciálny systém odpruženia vpredu i vzadu. Samozrejmosťou sú veľké 10,5-palcové kolesá s ešte výraznejším dezénom a väčšou šírkou pre ideálne jazdné vlastnosti aj na nespevnenom teréne.

Po stránke parametrov však kolobežka exceluje aj na ďalších „frontoch“. Vybavená je totiž 1 200W elektromotorom s maximálkou až 50 km/h, ktorý si poradí so stúpaním až do 20 stupňov. Batéria s kapacitou 18 Ah v tomto prípade ponúka dojazd 60 km. Kolobežka je samozrejme vybavená aj ďalšími doplnkami ako LED osvetlením, LED displejom, stojanom a pre maximálnu bezpečnosť aj kotúčovými brzdami vpredu i vzadu.

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close