YouTube Premium zadarmo pre váš smartfón? Ak vlastníte niektorý z týchto Xiaomi, získate až 3 mesiace predplatného!

Ak vlastníte niektorý z novších Xiaomi či Redmi smartfónov, môžete získať až tri mesiace predplatného pre YouTube Premium zadarmo.

Xiaomi Youtube Premium
Zdroj: Vosveteit.sk

Xiaomi smartfóny majú bezpochyby niekoľko výhod, ktoré nás lákajú kupovať si zariadenia tejto značky. A teraz nerozprávame len o skvelej výbave či vychytávkach v nadstavbe. Spoločnosť sa nám snaží prinášať čo najviac špeciálnych drobností, ktoré nie sú pre iné spoločnosti samozrejmosťou. Najnovšie nám k tomu prispela spolupráca s Googlom, ktorá nám priniesla hneď niekoľko mesiacov služby YouTube Premium zadarmo. Xiaomi však takéto predplatné poskytuje len vybraným modelom. Navyše sa i dĺžka tohto predplatného líši od smartfónu k smartfónu. My sa teraz pozrieme na to, ako si toto predplatné aktivovať.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

YouTube bez reklám pre niekoľko Xiaomi smartfónov

Vzhľadom k tomu, že nám Xiaomi rado prináša možnosti, ktoré by sme u konkurencie ani nevideli, môžeme sa potešiť z predplatného YouTube Premium. Xiaomi nám ponúka dokonca až 3 mesiace predplatného zadarmo pre niekoľko zariadení. Iné smartfóny zasa získavajú 2 mesiace predplatného zadarmo, čo je v porovnaní s klasickým mesiacom na skúšku taktiež rozdiel. Ak teda vlastníte jeden z nasledujúcich modelov, určite by ste mali využiť takúto možnosť a užiť si prémiové funkcie na mesiace zadarmo. Ide o jeden z týchto modelov.

  • Xiaomi 11T Pro / Xiaomi 11T
  • Xiaomi 11 Lite 5G NE
  • Redmi Note 11 Pro 5G / Redmi Note 11 Pro
  • Redmi Note 11S / Redmi Note 11

Zatiaľ čo Xiaomi nám ponúka 3 mesiace pre modely ako Xiaomi 11T / 11T Pro a Xiaomi 11 Lite 5G NE, YouTube Premium si vieme vyskúšať na 2 mesiace zadarmo pre modely z radu Redmi Note 11. A ak si chceme aktivovať túto službu, stačí zájsť prostredníctvom aplikácie YouTube cez náš smartfón do časti pre predplatné. Pri aktivácii nám automaticky ponúkne až 2 alebo 3 mesiace predplatného zadarmo. No ak neskôr nechcete svoje predplatné platiť, odporúčame vám sledovať si dátum ukončenia tohto predplatného zadarmo. YouTube nám totiž po uplynutí tejto doby vie naúčtovať poplatok za ďalší mesiac. Rovnako treba uviesť, že akcia je dostupnou len pre používateľov, ktorí si aktivovali svoje zariadenia po 1. decembri minulého roka.

Čo ponúka služba YouTube Premium?

Ak využívate platformu YouTube, určite vám neuniklo, že nám táto služba ponúka i platené predplatné. Za poplatok si tak vieme užiť pozeranie videí bez reklám, k čomu tak nemusíme používať externé služby. Navyše však vieme svoj smartfón pri pozeraní, resp. počúvaní hudby zablokovať, a tak sa stáva zo služby YouTube oveľa atraktívnejšia možnosť k počúvaniu hudby.

V predplatnom YouTube Premium sa nachádza i predplatné služby YouTube Music. Ide o alternatívu k populárnejšiemu Spotify. Pre zmenu nám však ponúka väčší výber, nakoľko vychádza z knižnice YouTube. Pre aktiváciu tejto služby tak môžeme mať viacero dôvodov. Prináša so sebou totiž viacero výhod a bola by škoda, keby sme to nevyužili.

Využívate službu YouTube Premium? A vlastníte niektorý z nových vybraných smartfónov? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre