NávodyXiaomi

YouTube bez reklám? S aplikáciou od Xiaomi môžete sledovať videá bez reklám na akomkoľvek smartfóne!

YouTube už dávno nemusí byť len s reklamami a Xiaomi k tomu prináša peknú aplikáciu. Vyskúšajte aplikáciu Mi Video aj vy.

Videoplatformu YouTube využívajú na svete obrazne povedané snáď všetci. Svoju popularitu si platforma postupne naberala až sa stala jednou z najobľúbenejších aplikácií pre trávenie voľného času a zdieľanie videí. S postupom času však do nej zavítali reklamy, ktoré sa dnes nachádzajú vo videách nezávisle od voľby tvorcov. I tie sa však dajú odstrániť a vyhnúť sa im vďaka aplikáciám tretích strán. Zabudovaný nástroj pre prehrávanie videí bez reklám však majú k dispozícii smartfóny od Xiaomi, ktoré túto aplikáciu voľne ponúkajú i pre konkurenčné smartfóny v obchode Play. Pozrite sa na ňu s nami.

YouTube bez reklám nie je nemožný

I keď sú dnes niektoré reklamy vtipné či zaujímavé, nebudeme si klamať. Reklamy vo videách či pred nimi nesleduje nikto rád a keď otvoríme aplikáciu YouTube, sú ich tam mraky. Dá sa im však vyhnúť a poslúži nám k tomu aplikácia Mi Video od Xiaomi. Tá je voľne dostupná v obchode Play, no v smartfónoch od Xiaomi, Redmi či Poco ju nájdeme už predinštalovanú.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Táto aplikácia už dávno nie je len prostriedkom pre prehrávanie videí v našom smartfóne a rovnako aplikácia Hudba od Xiaomi ponúka mnohé ďalšie služby spojené najmä s platformou YouTube. Ak teda budete nabudúce premýšľať nad návštevou aplikácie YouTube, zvážte i túto alternatívu od Xiaomi.

Mi Video - Video player
Mi Video - Video player
Developer: Mi Video
Price: To be announced

Aplikácia toho však ponúka oveľa viac

Okrem klasického prehrávania videí vo vašom smartfóne v rôznych formátoch či prehrávania videí z YouTube bez reklám toho Mi Video ponúka viac. V možnostiach prehrávania aplikácie nájdeme napríklad taký obľúbený TikTok či Instagram. Pre prehrávanie obsahu tak nemusíte inštalovať pôvodné aplikácie a všetko môžete mať na jednom mieste.

Navyše tak môžete prehrávať videá na pozadí s režimom obraz v obraze. Nemusíte tak sledovať aplikáciu YouTube v plnom režime a nastaviť, že sa aplikácia automaticky prepne do tohto režimu.

Poznáte aplikáciu Mi Video? A využívali ste ju už niekedy? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close