SpravodajstvoXiaomi

YouTube bez reklám pre ďalšie Xiaomi smartfóny: Aktivujte si YouTube Premium až na 3 mesiace zadarmo!

YouTube Premium je aktuálne možné aktivovať na niekoľko mesiacov zadarmo celkovo pre dvanásť nových modelov. Pozrite sa ako na to.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Xiaomi pre svojich fanúšikov častokrát prináša až prémiové funkcie navyše. V tomto prípade ide doslova o prémiovú funkciu, nakoľko ide o YouTube Premium až na tri mesiace zadarmo pre vybrané modely. Z pôvodných pár modelov, ktoré túto funkciu získali zadarmo je už celý rad smartfónov a komunita Xiaomiui nás informuje, že sa táto prémiová funkcia dostáva do ďalších zariadení. Majitelia čerstvo predstavených smartfónov z radu Xiaomi 12 sa budú môcť rovnako tešiť z troch mesiacov prémiovej služby zadarmo a bola by to škoda nevyužiť. A ktoré modely si aktuálne môžu túto funkciu aktivovať? Pozrite sa na to spolu s nami!

Ďalšie Xiaomi smartfóny získavajú YouTube Premium zadarmo

Po nedávno predstavených modeloch z radu Poco prichádzajú na rad smartfóny z vlajkovej série. Zdá sa, že Xiaomi svoju dohodu s platformou YouTube berie naozaj vážne a prémiovú funkciu YouTube Premium zadarmo prináša aj vlajkovým modelom z radu Xiaomi 12. Bez poplatku si budú môcť užiť obsah platformy YouTube aj YouTube Music bez reklám a navyše si bez problémov sťahovať obsah do svojho zariadenia. Čo k tomu potrebujeme? Nový model od Xiaomi a platobnú kartu, ktorú nahráme do aplikácie cez náš smartfón.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

YouTube nám automaticky vypočíta, kedy naše predplatné pre YouTube Premium zadarmo skončí. Ak teda ďalej nechceme predplatné využívať za poplatok, mali by sme si ho zrušiť pred uvedeným dátumom. V opačnom prípade YouTube pristúpi k platenému plánu a automaticky nám z karty stiahne poplatok za mesiac. Nezabudnite sa teda rozhodnúť, či túto funkciu budete chcieť využívať, alebo sa svojho Premium predplatného vzdáte.

Tieto modely môžu predplatné využívať zadarmo

Ako sme už spomínali, modely z radu Xiaomi 12 nie sú prvé, ktoré môžu využívať YouTube Premium zadarmo. Okrem týchto smartfónov sa nájde aj niekoľko iných skôr predstavených modelov, ktoré môžu toto predplatné zadarmo využívať zadarmo. Dĺžka tohto predplatného sa však medzi modelmi líši. A o ktoré modely konkrétne ide? Nižšie sa môžete pozrieť na kompletný prehľad zariadení, ktoré si túto funkciu môžu aktivovať.

  • 3 mesiace predplatného zadarmo: Xiaomi 11T, Xiaomi 11T Pro, Xiaomi 11 Lite 5G NE, Xiaomi 12, Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12X
  • 2 mesiace predplatného zadarmo: Redmi Note 11, Redmi Note 11S, Redmi Note 11 Pro, Redmi Note 11 Pro 5G, Poco X4 Pro 5G, Poco M4 Pro 4G

Vlastníte niektorý z vyššie uvedených modelov? A využijete ponuku pre prémiové funkcie platformy YouTube zadarmo? Dajte nám vedieť v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close