SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi zmení vzhľad rozhrania telefónov Poco: Používateľom smartfónov Poco budú mnohí závidieť!

Poco Launcher si prejde výraznou zmenou prostredia, ktorá nám prinesie zmenené ikony aj aplikácie. Pozrite sa, ako bude vyzerať.

Každý jeden fanúšik spoločnosti Xiaomi vie, že svoje smartfóny čínsky gigant vydáva pod troma rôznymi značkami. Materské Xiaomi sa sústreďuje na výkonnejšie smartfóny s lepšou výbavou, no aj vyššou cenou. Lacnejšie modely má v réžii dcérske Redmi, ktoré dokáže zaujať výbavou, akú v nízkej cenovej úrovni len ťažko vidíme. A zlatou strednou cestou je tu nakoniec Poco, ktoré je najsamostatnejšou súčasťou celej tejto trojice značiek. Táto súčasť celej skupiny Xiaomi prináša smartfóny s nadstavbou MIUI, no upravuje si ju podľa vlastných predstáv. Výsledkom je tak Poco Launcher, ktorý nájdeme natívne v každom jednom smartfóne najsamostatnejšej a najmladšej súčasti veľkej skupiny. Ten sa však čoskoro dočká veľkej úpravy, informuje portál Xiaomiadictos.com.

Poco Launcher 4.0 je na ceste

Poco Launcher sa v súčasnosti klasifikuje ako jeden z najvydarenejších launcherov nielen pre smartfóny od spoločnosti Xiaomi. Aj keď je primárne určený pre modely z radov Poco a nachádza sa v nich natívne, voľne si ho môžeme stiahnuť z Obchodu Play. Aktuálne si ho tak môžu nainštalovať a využívať ho majitelia akejkoľvek značky smartfónu, pričom so sebou prináša jednoduché a prehľadné rozhranie. Jeho ikonickým prvkom je ponuka aplikácií, pričom sa tak aplikácie neukladajú primárne na našu domovskú obrazovku, ktorú tak môžeme mať zaplnenú o niečo menej.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Teraz sa však tento populárny launcher dočká veľkej zmeny, akú sme tu ešte nevideli. Okrem ponuky aplikácií, ktorá odlišuje tento launcher od toho originálneho MIUI Launcheru prináša aj guľaté ikony. Tie v novej verzii Poco Launcher 4.0 nahradia štvorce so zaoblenými hranami. Výsledné ikony aplikácií sa tak budú o niečo viac podobať aplikáciám v nadstavbe MIUI bez úpravy spoločnosťou Poco. Očakávať však môžeme ešte jednu výraznú zmenu, ktorá sa v launcheri objaví.

Poco launcher ikony
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Launcher očakávajú aj nové animácie

Nová verzia Poco Launcheru s označením číslicami 4.0 sa bude podobať o niečo viac na originálny MIUI Launcher v akomkoľvek smartfóne Xiaomi či Redmi. Prispôsobia sa mu aj animácie, ktoré nájdeme v smartfóne. V skutočnosti tak pôjde o významnú zmenu používateľského prostredia, ktorú tento launcher nezažil už dlhšiu dobu. Smartfóny z radov Poco sa tak dočkajú osvieženia, ktoré možno aj potrebovali. Nižšie sa tak môžete pozrieť na to, ako budú nové animácie vyzerať.

Táto zmena by sa mala už v blízkej dobe objaviť pri aktualizácii Poco Launcheru v smartfónoch aj Obchode Play. Zmena bude dostupná pre všetky smartfóny, ktoré využívajú tento launcher bez rozdielu. Novinky si tak bude môcť vyskúšať každý jeden používateľ.

Používate vo svojom smartfóne Poco Launcher? Alebo využívate nejaký iný? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close