Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Viomi V2 Pro s dokonalým systémom mopovania je aktuálne dostupný so skvelým kupónom z EÚ skladu

Jeden z najlepších a zároveň najdostupnejších robotických vysávačov 2 v 1 je dostupný za cenu, aká tu ešte nebola

Posuňte upratovanie vo vašej domácnosti na úroveň hodnú 21. storočia. S robotickým vysávačom Xiaomi Viomi V2 Pro so zabudovaným mopovacím systémom to je naozaj hračka, pričom sa zbavíte dvoch najnepríjemnejších domácich prác jednou ranou. Tento skvelý gadget do domácnosti pritom nie je vôbec tak drahou záležitosťou. Aktuálne totižto môžete využiť exkluzívny zľavový kupón „V2PRO359“, ktorý zrazí cenovku vysávača na skvelých 334,23 eur. 

Ponuku na Xiaomi Viomi V2 Pro nájdeš na Geekbuying.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Prečo siahnuť práve po Viomi V2 Pro?

Vysávač disponuje naozaj vysokým sacím výkonom na úrovni 2 100 Pa, čo zaručuje dokonalé vysatie akýchkoľvek povrchov vo vašej domácnosti. 

Prepracovaný LDS laserový systém mapovania vašej domácnosti, ktorý vytvára virtuálnu mapu každého objektu v jednotlivých miestnostiach, vďaka čomu dokáže vysávať aj tie najskrytejšie miesta. 

xiaomi viomi v2 pro 3
Zdroj: Geekbuying

Ruka v ruke s prepracovaným LDS navigačným systémom idú aj pokročilé funkcie ako pomenovanie a ukladanie miestností, čo používateľovi umožňuje vysávať iba vybrané izby, ako aj ďalšie funkcie ako vytvorenie virtuálnej steny, či vytvorenie no-go oblastí, do ktorých je vstup vysávača zakázaný. 

Ďalšou silnou stránkou vysávača Viomi V2 Pro je jeho výdrž, ktorá je v ideálnom prípade na úrovni až 3 hodín. Vďačí za to zabudovanej batérii s kapacitou až 3 300 mAh. 

xiaomi viomi v2 pro 2
Zdroj: Geekbuying

Veľkou výhodou vrcholového modelu Viomi V2 Pro je nový systém elektronicky kontrolovaného dávkovania vody až na 3 úrovniach, vďaka čomu je mopovanie podlahy šetrné no zároveň dokonalo efektívne. 

Na záver spomenieme, že vysávač disponuje hybridnou nádobou na prach a vodu, ktorá sa adaptuje aktuálne zvolenému režimu. Pri vysávaní je tak možné využívať plný potenciál nádobky, čiže až 550 ml. V prípade mopovania je možné celý zásobník zaplniť vodou, čiže objemom taktiež 550 ml. V prípade režimu mopovania a vysávania zároveň sa však zásobník rozdelí v pomerne 300 ml nádoba na prach a 200 ml zásobník na vodu. 

Samozrejmosťou je pripojenie prostredníctvom Wi-Fi, či skvelá aplikácia pre vaše mobilné zariadenie, kde nájdete všetky podstatné informácie o upratovaní vo vašej domácnosti. 

Robotický vysávač 2 v 1 Xiaomi Viomi V2 Pro aktuálnej nájdeš v najlepšej ponuke na e-shope Geekbuying.com za skvelých 334,23 eur. Pre zrazenie cenovky však treba uplatniť zľavový kupón „V2PRO359“. Vysávač je dodávaný z európskeho skladu, takže sa môžte spoľahnúť na rýchle dodanie bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. 

Ponuku na Xiaomi Viomi V2 Pro nájdeš na Geekbuying.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close