Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Viomi SE – jeden z najdostupnejších robotických vysávačov od Xiaomi teraz za ešte nižšiu cenu!

Pri kúpe populárneho robotického vysávača Xiaomi Viome SE aktuálne ušetríš niekoľko desiatok eur vďaka unikátnemu zľavovému kupónu.

Značka Viomi spadajúca pod krídla čínskej spoločnosti Xiaomi je už roky známa svojimi kvalitnými, no zároveň dostupnými vysávačmi. V posledných rokoch si značku Viomi obľúbili vo svete tisíce spokojných zákazníkov, ktorí hľadajú dostupnú alternatívu ku overeným, často západným výrobcom. Špičkové modely prináša značka v každej kategórii a nie je tomu inak ani v prípade robotických vysávačov. Skvelým príkladom spojenia nízkej ceny a kvalitného produktu je aj minuloročný model Xiaomi Viomi SE, ktorý patrí medzi najobľúbenejšie kúsky vo svojej kategórii. Skvelou správou je, že momentálne je v nemeckom sklade dostupný za skvelých 237,80 eur s bezplatným doručením bez ďalších poplatkov ako clo či DPH

Xiaomi Viomi SE za skvelých 237,80 eur nájdeš na Geekbuying.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Vysoká kvalita spracovania a overené technológie

Robotický vysávač Xiaomi Viomi SE je výsledok dlhoročného vývoja produktov v oblasti vysávania. V jeho útrobách nájdeme vysokovýkonný a moderný hardvér, za ktorý by sa nehanbili ani násobne drahší konkurenti. Určite spomenieme, že vysávač disponuje sacím výkonom na úrovni až 2 200 Pa, pričom k dispozícii sú aj slabšie režimy s výkonom od 600 Pa do 1 500 Pa. 

xiaomi viomi se 2 vysavanie
Zdroj: Geekbuying

Aj napriek svojej nízkej cene nepôsobí vysávač Viomi SE lacným dojmom, práve naopak. Elegantné a minimalistické vyhotovenie z ABS plastu so zlatými doplnkami si obľúbi zrejme väčšina záujemcov. 

Inteligentne pokryje celú domácnosť

Pri vysávačoch značky Viomi je prvoradý špičkový navigačný systém, ktorý nájdeme aj v dostupnom modeli Viomi SE. Vysávač sa v priestore orientuje vďaka až 12 senzorom, ktoré neustále monitorujú nástrahy vo vašom obydlí. Za zmienku stojí aj to, že vysávač dokáže prekonať prekážky do výšky až 2 cm, čiže si bezproblémovo poradí aj s vyššími prahmi. 

xiaomi viomi se
Zdroj: Geekbuying

Vďaka skvelému navigačnému systému a batérii s kapacitou až 3 200 mAh dokáže vysávač Viomi SE povysávať celú vašu domácnosť. Na jedno nabitie dokáže umývať a vysávať po dobu až 120 minút, čo stačí až na plochu 200 m². A prečo vlastne spomíname aj umývanie? Viomi SE totižto dokáže nie len vysávať, ale aj umývať vašu domácnosť. V jeho útrobách sa totižto nachádza až 200 ml nádobka na vodu, vďaka ktorej sa postupne vlhčí mopovacia časť robotu, ktorá umožňuje naozaj dôkladné umytie tvrdých podláh. 

Naozaj inteligentný pomocník

xiaomi viomi se navigacia
Zdroj: Geekbuying

Pri produktoch od spoločnosti Xiaomi sme už zvyknutí na pomerne vysoký stupeň inteligencie v zariadeniach, od ktorých by sa to dalo očakávať. Dávka inteligencie neminula ani robotický vysávač Viomi SE, ktorý je možné inteligentne ovládať prostredníctvom vášho smartfónu. V aplikácii po kalibrácii nájdete mapu celej vašej domácnosti. Vysávač tak môžete jednoducho poslať do miestnosti, ktorú aktuálne potrebujete povysávať. Samozrejmosťou je možnosť vymedzenia tzv. no-go zón, či presne načasovať umývanie domácnosti. 

Xiaomi Viomi SE za skvelých 237,80 eur nájdeš na Geekbuying.com

Robotický vysávač Xiaomi Viomi SE nájdete momentálne v skvelej ponuke na e-shope Geekbuying.com už za 237,80 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu. Pre zrazenie ceny však nezabudnite využiť exkluzívny zľavový kupón „VIOMISE“.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close