SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi uvoľňuje pre Mi Band 6 aktualizáciu, ktorá prináša užitočnú a dlho žiadanú funkciu!

Nová verzia softwaru V1.0.4.38 prináša užitočnú funkciu.

Fitness náramky sú plynúcim časom čoraz populárnejšími a to najmä vďaka spoločnosti Xiaomi a náramkom Mi Band. Tie sa doslova stali ľudovými zariadeniami a mnohí z nás si ich nevedia vynachváliť.

Najnovšia generácia Mi Band 6 priniesla viacero dlho žiadaných funkcií a najnovšie dostáva jednu z ďalších, ktorú rozhodne uvíta väčšina z nás. Na tému upozorňuje portál tizenhelp.com. Portál konkrétne upozorňuje na novú verziu softwaru V1.0.4.38, ktorá je aktuálne distribuovanou pre používateľov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Čo prináša nový software pre Mi Band 6?

Aktualizácia softwaru prináša novú a hlavne užitočnú funkciu, ktorú oceníte najmä vo večerných hodinách. Nový software totiž prináša do náramku funkciu Baterky. Samozrejme, nejde o fyzickú baterku, ale o funkciu, ktorá umožňuje zvýšiť jas displeja na maximum a tak si budete môcť posvietiť napríklad na kľúče, keď sa budete napríklad vracať v neskorých večerných hodinách domov. Po aktivácii tejto funkcie bude hlavná obrazovka celá biela, čo poskytne dostatok svetla v tmavej oblasti.

Portál rovnako dodáva, že Xiaomi spolu s touto aktualizáciou začalo distribuovať aj ďalšie jazykové balíčky. Podľa informácií portálu, aktualizácia je aktuálne distribuovanou najmä v regiónoch ako Kuvajt, Veľká Británia, Česko a Slovensko. Tinzenhelp rovnako dodáva, že na to, aby ste si mohli aktualizovať software vo vašom náramku, tak je potrebné mať v smartfóne nainštalovanú najnovšiu verziu aplikácie Mi Fit 5.3.0.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close