Xiaomi Smart Band 8 má svoj dátum predstavenia: Populárny fitness náramok prinesie výrazné zmeny!

Xiaomi Smart Band 8 môže priniesť zmenu, ktorú by nikto nečakal. Nový náramok budeme môcť využívať nielen na ruke.

Xiaomi Mi Band 6
Zdroj: YouTube (xiaomify)

Fitness náramky z dielne Xiaomi patria medzi najobľúbenejšie fitness trackery na trhu. Sú lacné, majú kompaktný dizajn a navyše používateľov oslovujú množstvom športových režimov a ďalších funkcií. Pri poslednej generácii Xiaomi Smart Band 7 sme si však povedali, že už je len málo vecí, ktoré by sa dali vylepšiť a po nedávnom predstavení náramku s NFC a podporou pre karty VISA sme nečakali, že sa objaví nová generácia s novými funkciami. Xiaomi však teraz prostredníctvom oficiálnych plagátov propaguje, že predstavenie nového fitness náramku sa blíži. Xiaomi Smart Band 8 by sa mal objaviť po boku nového smartfónu, ktorý príde už o pár dní. A o novej funkcii náramku nás informuje portál xiaomiadictos.com.

Xiaomi Smart Band 8 nebude len náramok

Ako sme už pri fitness náramkoch zvyknutí, dokážu slúžiť pre množstvo funkcií. Vieme ich využiť ako krokomer, prístroj na meranie tepu, kvality spánku či oxymeter na zmeranie saturácie kyslíku v krvi. K väčšine týchto funkcií však potrebujeme, aby sme tento náramok mali na ruke. Niekomu však predsa nevyhovuje, aby tento fitness tracker nosili na ruke pri každej príležitosti, a tak Xiaomi prináša riešenie. Xiaomi Smart Band 8 prinesie revolúciu medzi fitness trackermi, ktorá môže mať potenciál.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi Smart Band 8
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Nový Xiaomi Smart Band 8 totiž budeme podľa všetkého vedieť využiť ako ako prívesok na krk, pričom si tento tracker ponechá svoje funkcie. Samozrejme, že nám nebude vedieť merať tep či podobne, no ako krokomer bude vedieť slúžiť aj naďalej. Okrem toho ho budeme vedieť využiť ako hodinky, budík či spúšť fotoaparátu pre smartfón na diaľku. Možností však bude oveľa viac, pričom fitness tracker získa novú perspektívu.

Predstavenie prebehne už o pár dní

Ako sme už v úvode naznačili, predstavenie náramku Xiaomi Smart Band 8 prebehne po boku nového smartfónu, ktorý Xiaomi prinesie na trh. Pôjde práve o Xiaomi 13 Ultra vyznačujúci sa prémiovým fotoaparátom a spoluprácou so spoločnosťou Leica. Predstavenie týchto zariadení spolu s novými tabletmi zo série Xiaomi Pad 6 prebehne už v utorok, 18. apríla o 13:00 nášho času. Predstavenie bude prebiehať pre čínsky aj globálny trh, no nie je jasné, ktoré produkty do Európy prídu a ktoré nie. V súčasnosti je však jasné, že Xiaomi 13 Ultra do Európy príde.

Xiaomi 13 Pro
Zdroj: Vosveteit.sk

Vráťme sa ale ku Xiaomi Smart Band 8. Tento fitness tracker príde na trh vo viacerých prevedeniach, pričom okrem medailóniku na krk ponúkne aj rôzne remienky. Tešiť sa máme na klasicky silikónové remienky, no aj kožené či kovové. Možností teda bude viac a nový náramok od Xiaomi si bude môcť získať množstvo nových fanúšikov.

Využívate nejaký fitness tracker aj vy? A vyskúšali ste ten od Xiaomi či preferujete inú značku? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre