Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Roborock S7 – najpokročilejší robotický vysávač s mopovaním od Xiaomi, ktorý ťa nadobro nahradí pri upratovaní

Robotický vysávač Xiaomi Roborock S7 patrí medzi špičku na trhu, no svojou cenovkou výrazne podlieza svojich konkurentov.

Robotické vysávače od spoločnosti Xiaomi patria už roky medzi svetovú špičku, pričom v drvivej väčšine ponúka populárny čínsky výrobca výrazne cenovo atraktívnejšie modely, ako jeho „značková“ konkurencia. Nie je tomu inak ani v prípade jedného z najlepších robotických vysávačov od tohto výrobcu. Model Xiaomi Roborock S7 sa radí medzi svetovú špičku, čo potvrdzujú nie len jeho technické parametre a pokročilá výbava, ale aj celkové „upratovacie“ schopnosti, ktoré určite nadchnú každého človeka nenávidiaceho upratovanie domácnosti.

Xiaomi Roborock S7 už za 469,99 eur nájdeš na Geekmaxi.com

Xiaomi Roborock S7 – prémiové funkcie a výbava za atraktívnu cenu

xiaomi roborock s7
Zdroj: Geekmaxi

Robotický vysávač Roborock S7 ponúka sací výkon až 2 500 Pa, vďaka čomu je zabezpečené dokonalé vysatie akýchkoľvek nečistôt z bežných podláh, či „chlpatých“ kobercov. V prípade tvrdých povrchov je k dispozícii aj vynikajúca funkcia mopovania, vďaka čomu sa zbavíte dvoch múch jednou ranou. Výrobca samozrejme myslel na multifunkčnosť zariadenia a nádobka na prach s objemom 470 ml je nezávislá od nádoby na vodu (300 ml), čiže vysávač dokáže vykonávať obe funkcie súčasne.

xiaomi roborock s7 4
Zdroj: Geekmaxi

Dôležitým údajom pri výbere nového robotického vysávača s mimoriadne vysokým výkonom je aj výdrž batérie. Tá má v tomto prípade kapacitu navýšenú až na 5 200 mAh, vďaka čomu vysávač dokáže pohodlne pokryť celú domácnosť. 

xiaomi roborock s7 3
Zdroj: Geekmaxi

V prípade robotického vysávača Roborock S7 je upratovanie na úplne inej úrovni, ako pri drvivej väčšine robotických vysávačov. Výrobca siahol po vylepšenej gumenej hlavnej kefe, ktorá si hravo poradí s veľkými nečistotami, ako aj neduhmi v podobe chlpov z domácich miláčikov a vlasov. Zásadným vylepšením je aj úplne nová mopovacia časť, ktorá využíva ultrazvukové vibrácie. Mopovanie je tak na úplne inej úrovni, ako pri iných robotických vysávačoch s funkciou mopovania. 

Pokročilému robotickému vysávaču nesmie chýbať ani inteligentný navigačný systém a ďalšie „smart“ funkcie. Nie je tomu inak ani v prípade vysávača Roborock S7, ktorý je vybavený navigačným systémom LiDAR. Ten dokáže dokonale zmapovať celé okolie, či už ide o mapovanie domácnosti, alebo o rozpoznávanie malých „nečakaných“ objektov. Nechýba ani rozpoznávanie schodov, či ultrazvukové rozpoznávanie jednotlivých povrchov, čo sa bude hodiť napríklad pri vysávaní kobercov. 

Xiaomi Roborock S7 už za 469,99 eur nájdeš na Geekmaxi.com

Robotický vysávač Xiaomi Roborock S7, ktorý môžeš bezproblémovo prepojiť aj so svojou inteligentnou domácnosťou priamo prostredníctvom smartfónu, momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekmaxi.com. S kupónom „9MwJPkzi“ môže byť tento šikovný pomocník do domácnosti tvoj už za 469,99 eur s doručením z európskeho skladu. Do pozornosti dávame aj ďalšie atraktívne zľavy a zľavové kupóny v rámci aktuálne prebiehajúcej akcie „Hot Sale“

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close