Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Redmi 1A – štýlový bezrámčekový FullHD monitor za bezkonkurenčnú cenu

Ideálny kancelársky monitor, ktorý ulahodí oku najnáročnejších zákazníkov, no za prijateľnú cenu? Xiaomi Redmi 1A kúpiš aj u nás za neodolateľnú cenu!

Ekosystém zariadení spoločnosti Xiaomi sa takmer každý mesiac rozrastá o ďalšie zaujímavé produkty, ktoré určite stoja za povšimnutie a to nie len vďaka svojej kvalite, ale aj nízkej cene oproti konkurencii. Jednou zo zaujímavých „noviniek“, teda minimálne na našom trhu, je aj dokonale vyzerajúci monitor Xiaomi Redmi 1A s uhlopriečkou 23,8-palcov, ktorý vďaka svojmu bezrámčekovému dizajnu ulahodí naozaj každému oku. Skvelou správou je, že tento kúsok je momentálne dostupný aj v nemeckom sklade e-shopu Tomtop.com a to už za 127,49  eur s bezplatnou expresne rýchlou dopravou bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. 

Xiaomi Redmi 1A – overená kvalita pod značkou Redmi

Monitor Xiaomi Redmi 1A pôvodne vychádza z obľúbeného bezrámčekového monitoru Xiaomi Mi 1A, no model od Redmi prichádza s čiastočnými dizajnovými zmenami. Jadro celého monitoru, ktoré si spoločne s dizajnom predstavíme nižšie, však zostáva zachované.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
xiaomi redmi 1a monitor
Zdroj: produktová fotografia

Dizajn monitoru Xiaomi Redmi 1A je v porovnaní s jeho súrodencom ešte viac minimalistický. Takmer bezrámčekový dizajn na 3 hranách monitoru ostal zachovaný aj napriek ešte menšej hrúbke iba 7,3 mm. Zmena nastala aj pri stojane monitoru, pričom tentokrát výrobca siahol po klasickom tenkom stojane s podstavou v tvare V, ktorá na stole zaberá rozhodne oveľa menej priestoru. 

xiaomi redmi 1a porty
Zdroj: produktová fotografia

Najhlavnejším kúskom technológie je však bezpochyby samotný displej, pričom v tomto prípade je monitor vybavený 23,8-palcovým IPS panelom s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov. Záujemcov určite poteší kontrast 1 000:1, ako aj pozorovací uhol až 178 stupňov a obnovovacia frekvencia na úrovni 60 Hz a odozvou 6 ms. K dispozícii je klasický HDMI port, ako aj VGA port pre pripojenie starších zariadení.

xiaomi redmi 1a 2
Zdroj: produktová fotografia

Monitor však môže zaujať aj vďaka kompaktným rozmerom iba 539,2 × 181,2 × 419,5 mm a to najmä kvôli bezrámčekovému dizajnu, ale aj nízkou hmotnosťou 2,7 kg a typickou spotrebou na úrovni iba 24 W. Na záver určite spomenieme aj splnenie prísneho certifikátu TÜV Rheinland, ktorý zaručuje dokonalú ochranu očí, prítomnosť režimu s redukciou škodlivého modrého svetla, ako aj možnosť nastavenia sklonu samotného monitoru. 

Xiaomi Redmi 1A za skvelých 127,49 eur nájdeš na TomTop.com

Monitor Xiaomi Redmi 1A za skvelých 127,49  eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu nájdeš na e-shope Tomtop.com.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close