SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi prezrádza termín predstavenia novej generácie smartfónov Redmi Note 9. Stane sa tak už o pár dní

Indická pobočka spoločnosti Xiaomi Redmi prezrádza, že 12. marca bude predstavená nová generácia smartfónov Redmi Note 9.

Spoločnosť Xiaomi, resp. jej dcérska spoločnosť Redmi predstavila generáciu smartfónov Redmi Note 7 začiatkom minulého roka a generáciu smartfónov Redmi Note 8 približne na prelome 3. a 4. kvartálu minulého roka.

Indická pobočka spoločnosti Xiaomi dnes prezradila, že už o pár dní bude predstavená generácia smartfónov Redmi Note 9. Stane sa tak konkrétne 12. marca.

„Pripravte sa na najväčšie uvedenie nových produktov #Redmi v roku 2020!…“ píše sa v úvode statusu nižšie. Okrem toho spoločnosť dodáva, že predstaví nový smartfón z produktovej línie Redmi Note.

V rámci statusu vyššie, ako môžete vidieť, spoločnosť ešte naznačuje, že pôjde o produktovú líniu smartfónov Redmi Note 9 a zároveň, že spoločnosť kladie dôraz na kamerový systém umiestnený v zadnej strene zariadenia. Podľa všetkého by sme sa mali dočkať 4-fotoaparátov. Čo sa týka ostatných špecifikácií a kľúčových vlastností, tak tie nie sú zatiaľ známe.

Ako vnímate takto rýchle uvádzanie nových generácií smartfónov Redmi Note? Keď sa obzrieme 12 mesiacov dozadu, tak ide už o 3. generáciu smartfónov z produktovej línie Note.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close