SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi prezrádza, ktoré ďalšie smartfóny s istotou získajú nadstavbu MIUI 13: Nájdete svoj model na zozname?

Nadstavba MIUI 13 postupne začne prichádzať do viacerých smartfónov od Redmi. Tie momentálne prichádzajú do Mi Pilot programu.

Nadstavba MIUI 13 v poslednej dobe pomaly ale isto prichádza do viacerých modelov. Momentálne však stále viacero majiteľov smartfónov čakajú na svoju aktualizáciu, aby si mohli užívať najnovšie funkcie systému od Xiaomi. Rozprávame sa napríklad o bočnom paneli či funkciách ako bezpečnostný vodoznak na fotografiách, no noviniek je oveľa viac. Najnovšia „trinástka“ od Xiaomi taktiež prináša vylepšenú bezpečnosť a stabilitu systému, na čo viacerí používatelia stále čakajú. Ak však máme byť úprimní, väčšina používateľov už svoju aktualizáciu získala. Teraz nám však Xiaomi ozrejmuje, ktoré modely najnovšiu verziu nadstavby MIUI získajú. Ak vás zaujíma, či sa na zozname nájdete aj vy, poďte sa s nami naň pozrieť spolu s nami vďaka portálu xiaomiadictos.com.

Xiaomi zháňa testerov na MIUI 13 pre tieto modely

Testovanie nadstavby MIUI 13 pre určité modely znamená, že s určitosťou dostanú svoju aktualizáciu. Rovnako to tiež znamená, že ak sa počas tejto fázy testovania nenájdu žiadne väčšie problémy, príchod aktualizácie do smartfónov môže byť už za rohom. Xiaomi aktuálne zháňa testerov pre hneď niekoľko modelov, čím automaticky potvrdzuje príchod najnovšieho systému do týchto modelov. Aktuálne sa však spoločnosť sústreďuje najmä na modely z radov Redmi, ktoré patria medzi novinky ale aj staršie zariadenia. Nižšie sa môžete pozrieť na kompletný zoznam týchto smartfónov, ktoré sa aktuálne pripravujú na globálny príchod nadstavby MIUI 13.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
  • Redmi 8 / Redmi 8A / Redmi 8A Dual
  • Redmi 9 / Redmi 9A / Redmi 9C / Redmi 9C NFC / Redmi 9T
  • Redmi 10 / Redmi 10C / Redmi 10 2022
  • Redmi Note 8 / Redmi Note 8 (2021) / Redmi Note 8T / Redmi Note 8 Pro
  • Redmi Note 9 / Redmi Note 9S / Redmi Note 9T / Redmi Note 9 Pro

Xiaomi však chystá aktualizáciu aj pre ďalšie modely

Len nedávno sme sa rozprávali o smartfónoch, ktoré spadajú do druhej vlny aktualizácií. Tie rovnako čakajú na príchod najnovšej verzie MIUI 13, rozprávame sa však o aktualizácii postavenej na systéme Android 11. Kompletný zoznam si môžete pozrieť na tomto odkaze. Nezabudnime však na to, že sa rozpráva aj o aktualizácií ďalších zariadení. Medzi ne môžeme zaradiť napríklad Mi 9, Mi 9 SE, Mi 9 Lite či Mi 9T Pro. Celá táto séria smartfónov by aktualizáciu však mohla získať až po druhej aktualizačnej vlne, ak teda testovanie systému prebehne bez problémov. Pre Xiaomi sú však momentálne prioritou vyššie spomenuté modely na zozname smartfónov, ktoré sa aktuálne pridávajú do testovacieho Mi Pilot programu.

A ak sa váš smartfón nachádza na zozname smartfónov, ktoré už aktualizáciu obdržali, no vy stále aktualizáciu neregistrujete, nezúfajte. Xiaomi aktuálne prináša postupne najnovšiu verziu MIUI 13 aj do týchto smartfónov, všetko však závisí od distribúcie systému, ktorú má váš smartfón.

Máte už vo svojom smartfóne dostupnú nadstavbu MIUI 13? A ktorú funkciu ste si zatiaľ najviac obľúbili? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close