Xiaomi prekonáva ďalší míľnik. Predaje smartfónov z produktovej rady Redmi Note 9 dosiahli astronomických čísiel

Xiaomi má okrem iného medzi 10 najpredávanejšími smartfónmi 3. kvartálu 2020 až 3 zástupcov

Redmi Note 9
Zdroj: Xiaomi (Twiter)

Spoločnosť Xiaomi v roku 2020 bezpochyby prekvapila v dobrom slova zmysle mnohých z nás. Okrem predstavenia viacerých smartfónov, spoločnosť rástla raketovým tempom, a to aj napriek aktuálne prebiehajúcej pandémii. Dokonca s predajmi v 3. kvartáli minulého roka prekonala aj spoločnosť Apple, ktorá dlhodobo bola druhým, a neskôr tretím najväčším predajcom smartfónov na svete a zároveň sa Xiaomi priblížilo s predajmi k spoločnosti Huawei. Bezpochyby na tomto úspechu sa podieľali aj smartfóny dcérskej spoločnosti Redmi a viacero populárnych modelových rad tejto značky.

Smartfóny z produktovej rady Redmi Note 9 sa predávali lepšie ako teplé rožky

Najnovšie spoločnosť Xiaomi prostredníctvom sociálnej siete Twitter zdieľala niekoľko infografík, ktoré bližšie približujú úspech  rady smartfónov Redmi Note 9.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Podľa publikovaných náhľadov, predaje smartfónov z produktovej rady Redmi Note 9 presiahli 20-miliónov predaných kusov. Ide tak o jednu z vôbec najpredávanejších produktových rád smartfónov Xiaomi.

produktova rada Redmi Note 9_predaje smartfonov
Zdroj: Xiaomi (Twiter)

Až 3 smartfóny sa dostali medzi 10 najpredávanejších modelov zariadení 3. kvartálu 2020

Okrem iného spoločnosť dala do pozornosti aj dáta z 3. kvartálu roku 2020, kedy  sa smartfón Redmi Note 9 stal 6. najpredávanejším smartfónov na svete. Celkovo Xiaomi predalo približne 6 miliónov kusov tohto modelu smartfónu ku koncu 3. kvartálu. Ako môžete zároveň nižšie vidieť, tak Xiaomi malo medzi 10 najpredávanejšími modelmi smartfónov za sledované obdobie ešte 2 zástupcov. Konkrétne smartfóny Redmi 9 a Redmi 9A.

Najpredávanejšie smartfony 3. kvartal 2020
Zdroj: Xiaomi (Twiter)

Prispeli ste do týchto štatistík aj vy? Dajte nám nižšie v komentároch vedieť. 

V každom prípade netrpezlivo budeme čakať na sumárne štatistiky, v ktorých bude zarátaný aj záver minulého roka, teda 4. kvartál 2020. dostupné by mohli byť v priebehu nasledujúcich dní, až týždňov.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre