Xiaomi plní svoje sľuby: Vyplňte dotazníky o funkciách, ktoré by ste chceli v MIUI!

Xiaomi sa požiadavkám svojich fanúšikov postavilo čelom a už teraz môžeme zberať prvé ovocie. Vyjadrite svoj názor spoločnosti aj vy!

Xiaomi_logo spolocnosti
Zdroj: Xiaomi (Twitter)

Xiaomi je spoločnosť, ktorá sa vo veľkej miere zameriava na svojich fanúšikov. I keď vieme, že čínsky región je čínskemu gigantovi bližší, po uverejnenej žiadosti spred pár dní sme zistili, že ani globálny región mu nie je cudzí. Len chvíľu od uverejnenia žiadosti a jej podpísania tisícami fanúšikov spoločnosť reagovala a prisľúbila nám lepší prístup ku globálnej ROM. Po včerajšom liste od developerského tímu MIUI Global pre svojich fanúšikov môžeme ochutnať prvé ovocie a vyplniť formuláre, ktoré smerujú priamo spoločnosti. Vyplníte svoj dotazník i vy?

Google alebo MIUI aplikácie?

Ak ste sledovali v posledných dňoch situáciu okolo žiadosti spisovanú spoločnosti, viete, že jednou z požiadavok bol i návrat MIUI aplikácií pre hovory a správy. Tie pred nejakou dobou pre pravidlá zo strany EU nahradili Google aplikácie, ktoré však odstránili zo smartfónov možnosť nahrávania hovorov. To sa mnohým používateľom nepáčilo a teraz sa nás Xiaomi pýta, či chceme MIUI aplikácie späť. Vyjadriť sa môžete v dotazníku na tomto odkaze.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi sa pýta i na ďalšie funkcie a chyby

Máte vo svojom smartfóne chyby systému, ktoré vás už dlhšiu dobu otravujú a Xiaomi s tým nič nerobí? Alebo vám chýba akákoľvek funkcia v smartfóne? Xiaomi zverejnilo ďalší dotazník, v ktorom môžete svoje názory vyjadriť! Na tomto odkaze môžete odkázať spoločnosti svoje túžby či sťažnosti, ktorým sa bude Xiaomi venovať prioritne.

Zdá sa tak, že čínsky gigant si niečo z listu fanúšikov vzal a konečne sa dočkáme zaslúženej pozornosti. Len pre pripomenutie, ďalším bodom z listu bola žiadosť o viac produktov z Xiaomi ekosystému, ktoré nám spoločnosť prisľúbila tiež. Teraz nám už len ostáva čakať, kedy sa dočkáme ďalších výsledkov, tieto dotazníky sú však prvým krokom k vytúženým funkciám, na ktoré čakáme už roky.

Zapojili ste sa do žiadosti i vy? A aké požiadavky budete mať pre spoločnosť v dotazníkoch? Podeľte sa s nami v komentároch a inšpirujte ostatných!

via Xiaomiadictos.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre