Xiaomi odhaľuje ďalšie vlastnosti zariadenia Mi 10 Youth Edition. Závidieť mu môže aj drahší iPhone XS Max

Xiaomi odhaľuje ďalšie kľúčové špecifikácie zariadenia Mi 10 Youth Edition

Xiaomi Mi 10 Youth Edition_displej
Zdroj: Xiaomi (Weibo)

Predstavenie smartfónu Xiaomi Mi 10 Youth Edition sa nezastaviteľne blíži. Má sa tak stať už 27. apríla, teda v najbližší pondelok. Popri ňom má byť okrem iného predstavená aj nadstavba MIUI 12. Vráťme sa však späť k smartfónu. Spoločnosť Xiaomi zverejnila prostredníctvom sociálnej siete Weibo niekoľko reklamných plagátov, ktoré prezrádzajú špecifikácie displeja smartfónu.

Podľa zverejnených informácií má zariadenie ponúknuť displej, za ktorého výrobou stojí spoločnosť Samsung, ktorý má byť vybavený diamantovými pixelmi PenTile. Xiaomi dodáva, že ponúknu ostrú kvalitu obrazu vrátane presného podania farieb.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi Mi 10 Youth_edition pixely z diamantu
Zdroj: Xiaomi (Weibo)

Spoločnosť ďalej odhaľuje, že panel bude mať hodnotu ΔE 1,1 (ide o priemernú farebnú odchýlku), zatiaľ čo hodnota JNCD bude 0,7 (ide o presnosť podania farieb – čím je hodnota nižšia, tak tým je podanie farieb vernejšie. Pre porovnanie, iPhone XS Max má JNCD na úrovni 0,8). Spolu s ultra vysokým kontrastným pomerom 4 300 000: 1 bude panel tiež podporovať stmievanie DC hardvéru.

Xiaomi Mi 10 Youth Edition_specifikacie displeja
Zdroj: Xiaomi (Weibo)

Displej smartfónu bude ďalej podporovať vzorkovaciu frekvenciu dotyku 180Hz vrátane podpory HDR10+. Okrem iného fotografie odhaľujú aj výrez s prednou kamerou, ktorý bude patriť medzi najmenšie.

Smartfón by mal ďalej ponúknuť procesor Qualcomm Snapdragon 765/ MediaTek Dimensity 1000 (v závislosti od regiónu) s podporou 5G konektivity. Okrem iného zariadenie ponúkne 4 kamery umiestnené v zadnej stene s 50-násobným digitálnym priblížením a optickou stabilizáciou (OIS). Zariadenie bude ďalej doplnené o RAM pamäť typu LPDDR4X a pamäťový modul UFS 2.1. Poháňané bude batériou s kapacitou 4160mAh. Nebude chýbať ani podpora rýchleho nabíjania pri výkone 22,5W.

Via Gizmochina.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre