Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Xiaomi notebooky sú momentálne dostupné za historicky najnižšiu cenu. PS: dostupné sú aj bez DPH či CLA

Prišiel koniec leta a žiaci  si opäť sadajú do školských lavíc. So začínajúcim školským rokom je však potrebné nakúpiť mnohé pomôcky. Rozmýšľali ste nad kúpou vhodného školského zariadenia pre seba, alebo svoju ratolesť? Hľadáte kvalitu za nízku cenu? V spolupráci s gearbest.com Vám prinášame ponuku, ktorá určite stojí za to!

Nie je žiadnym tajomstvom, že Čína dobýja svet. A to vo všetkých smeroch! Je to aj vďaka výhodnej kúpe kvalitnej elektroniky za nízku cenu. Vybrali sme preto kúsok od Xiaomi, ktorý Vás zaručene poteší.

Xiaomi Mi Air 13

Prvým kúskom je Xiaomi Air 13. Tento bojovník je poháňaný procesorom i5-6200U. Tento kúsok ide v základe na 2,3 GHz a v prípade potreby nemá problém využiť funkciu automatického pretaktovania. Takt, pod ktorým vtedy chvíľkovo pobeží je až 2,8 GHz. Doplnený je DDR4 pamäťami RAM o veľkosti 8 GB. Nesmieme však zabudnúť ani na dedikovanú grafickú kartu z dielne Nvidia. Kúsok nesie označenie Nvidia GeForce 940MX a prichádza s pamäťou o veľkosti 1 GB. Obraz je starosťou  13,3″ displeja. So svojím rozlíšením 1920 x 1080 px však nerobí grafickej karte žiadne starosti. SSD s kapacitou 256 GB zaistí svižný chod systému. Ak Vám to však bude málo, stále máte možnosť rozšíriť úložisko o ďalší kúsok. Zdrojom energie je batéria s kapacitou 40 Wh, ktorá dokáže napájať až 8 hodín nepretržitej práce.

zdroj: youtube.com

Toto všetko sa nachádza vo veľmi ľahkom kovovom tele. So svojimi rozmermi 30,9 cm x 21 cm x 1,4 cm je tak až neuveriteľné, že hmotnosť je len 2 kg. V notebooku je predinštalovaný operačný systém Windows 10. Pokiaľ pracujete aj v noci, s týmto kúskom sa vôbec nemusíte obávať toho, že netrafíte správnu klávesu. Osadená klávesnica má totiž biele podsvietenie.

Zdroj: vlastný

Nakoľko sa na sklade nachádza už len pár posledných kusov za cenu výrazne nižšiu ako 600€, tak sa odporúčame sa poponáhľať.

Xiaomi Air 13 v exkluzívnej zľave nájdeš tu

Jeho mladší brat ako alternatíva

Pre menej náročných je dostupná lacnejšia alternatíva. Je ňou Xiaomi Mi Air 12.
Srdcom je dvojjadrový Intel Core m3-6Y30. Po boku s pamäťami RAM s veľkosťou 4 GB a 128GB SSD dokáže zaujať úlohu dôležitého pomocníka.

zdroj: pckonfig.sk

Nezabudli sme ani na dovoz. Pri dokončovaní vašej objednávky zvoľte typ dopravy EU Express. Cena za takýto druh dopravy je 4,93 €. To znamená, že celková suma, ktorú zaplatíte je nieco málo nad 499€. Čo je skutočne atraktívna cena. Balík Vám následne bude doručený doručený do 10-25 dní. Samozrejme, prečo by sme odporúčali typ dopravy, ktorý Vás bude stáť niečo navyše? Pri preprave pomocou EU Express (PS: Pozor! nezamieňať s Europe Express) sa nemusíte obávať dodatočného platenia cla alebo DPH. Pokiaľ Vám zásielka nepríde, gearbest.com garantuje vrátenie peňazí. A to sa vyplatí!

Xiaomi Air 12 nájdeš v exkluzívnej zľave tu

Zdroj: vlastný

 

 

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close