Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi NexTool 6 v 1 – špičková baterka s dosvitom až 240 metrov a naozaj lákavou cenovkou

Multifunkčnú baterku 6 v 1 od populárnej spoločnosti NexTool, ktorá je v ekosystéme čínskeho Xiaomi, aktuálne kúpiš za skvelú cenu.

Baterka NexTool 6 v 1 s dosvitom až neuveriteľných 240 metrov zaujme tých najnáročnejších zákazníkov, ktorí hľadajú špičkové svietidlo na stanovačky, či iné vonkajšie aktivity. Skvelou správou je, že úplnú novinku na trhu si môžete na e-shope Cafago.com zaobstarať už za 24,64 eur s bezplatným doručením až ku vašim dverám

Baterku NexTool 6 v 1 za 24,64 eur nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nejde iba o bežnú baterku

xiaomi nextool 6 v 1 priblizenie
Zdroj: Cafago6v

Baterka Xiaomi NexTool 6 v 1 rozhodne nie je bežnou baterkou, ktorú nájdete v každom supermarkete, či v obchode s outdoorovými potrebami. V tomto prípade ide o naozaj prémiový a kvalitný produkt, ktorého primárnym cieľom je dlhá výdrž, poskytnutie špičkových funkcionalít a zároveň odolnosť voči vonkajším živlom.

xiaomi nextool 6 v 1 konstrukcia
Zdroj: Cafago

Práve vďaka špičkovému spracovaniu a moderným materiálom je baterka nie len ľahká, keďže váži iba 203 gramov aj napriek rozmerom 160,5 x 34 mm, ale zároveň spĺňa prísnu certifikáciu IPX4, takže sa nemusíte obávať znefunkčnenia počas náhleho lejaku.

xiaomi nextool 6 v 1 bocne svietidlo
Zdroj: Cafago

Čo sa funkcionalít týka, baterka je primárne osadená hlavným svietidlom so svietivosťou až 1 000 lúmenov. Pri využití maximálnej svietivosti dokážete osvetliť priestor pred vami až do diaľky 240 metrov, za čo by sa nehanbila ani väčšina starších automobilov. Zaujímavosťou je aj možnosť „zaostrovania“ svietidla, čiže koncentrovanie lúča do menšieho, či väčšieho bodu. 

K dispozícii však nie sú iba bežné režimy, ale aj špeciálne bočné svietidlo. Dvojité bielo / červené bočné svietidlo sa môže hodiť napríklad pri stanovaní, či oprave bicykla, alebo auta. Pri špeciálnych situáciách sa určite môže hodiť aj zabudovaný zvukový alarm, magnetická časť pre prichytenie na železných plochách, remienok, alebo možnosť nabitia smartfónu, samozrejme, iba v prípade núdze.

Baterku NexTool 6 v 1 za 24,64 eur nájdeš na Cafago.com

Baterka totižto disponuje „iba“ batériou s kapacitou 2 600 mAh, ktorá však bezproblémovo postačuje na niekoľko hodinové používanie aj pri tých najjasnejších režimoch. V prípade slabších režimov môžete počítať s výdržou na úrovni aj viac ako 24 hodín aktívneho používania. Baterku Xiaomi NexTool 6 v 1 nájdeš v najlepšej ponuke na e-shope Cafago.com už za 24,64 eur s bezplatným doručením

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close