SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi: „Na týchto trhoch sme medzi top 5 predajcami smartfónov“. Pozrite sa, ako spoločnosť dopadla na Slovensku!

Zariadenia Xiaomi sú stále žiadanejšími vrátane nášho trhu

Spoločnosť Xiaomi sa vo všeobecnosti pokladá za technologického tigra, ktorý skokovo rastie vo viacerých regiónoch sveta. Výnimkou nie je ani región strednej Európy. Nie tak dávno sme sa pozerali na trhové pokrytie jednotlivých výrobcov smartfónov na území Slovenska a okolitých krajín, z ktorého vyplynulo, že o telefóny spoločnosti je stále väčší záujem s výnimkou Rakúska, kde používatelia preferujú najmä iPhone zariadenia.

Najnovšie Xiaomi oficiálne zverejnilo finančné výsledky za uplynulý kvartál, z ktorého plynie, že 3. kvartál 2020 je doposiaľ pre spoločnosť najlepším v histórii. Okrem iného však Xiaomi zverejnilo aj infografiku 54 krajín sveta, na ktorých patrí medzi 5 najúspešnejších predajcov smartfónov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Na týchto trhoch sa spoločnosti Xiaomi náramne darí. Výnimkou nie je ani Slovensko

„Máme popredný svetový obchod so smartfónmi a spotrebiteľskú platformu IoT, pričom táto platforma naďalej rastie aj napriek protivetrom. Využívajúc naše výhody dvojitej značky a neustálych technologických vstupov, ako sú naše „tri hlavné princípy“ – neprestávajte objavovať a inovovať, pokračujte v ponúkaní produktov s atraktívnym pomerom ceny a výkonu, a snažte sa vyrábať tie najžiadanejšie produkty – úspešne aj naďalej potvrdzujeme našu pozíciu na trhoch, pričom v prípade dodávok smartfónov sme sa zaradili medzi 3 najlepšie predávajúcich výrobcov smartfónov na svete…“ píše sa v publikovanej správe spoločnosťou Xiaomi.

Prejdime však k samotným trhom, kde Xiaomi patrí medzi najlepšie predávajúcich výrobcov smartfónov. Ako môžete vidieť nižšie, tak v prípade Slovenska je Xiaomi aktuálne druhým najžiadanejším výrobcom. 

Xiaomi_trhy so smartfonmi kde dominuje
Zdroj: Xiaomi

Len pre zaujímavosť, v priebehu uplynulého kvartálu spoločnosť predala 47 miliónov smartfónom pričom po prvýkrát v histórii, dodávky smartfónov na globálnom trhu prekonali dodávky zariadení v domácej Číne.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close