Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mijia Smart Roaster Oven – dokonalá kompaktná rúra pre menšiu domácnosť za neuveriteľnú cenu

Dokonalá kuchynská rúra pre menšiu domácnosť, či jednotlivca? Tento model od Xiaomi za necelých 82 eur si zamiluješ!

Xiaomi už roky nie sú iba dostupné smartfóny či iná spotrebná elektronika. Tento stále populárnejší čínsky výrobca sa už zopár rokov venuje aj výrobe naozaj dostupných domácich spotrebičov a inej bielej techniky. Skvelým dôkazom kvality tohto výrobcu a zachovania šialene nízkej cenovky je aj táto domáca rúra Xiaomi Mijia Smart Roaster Oven, ktorá je dokonalým pomocníkom v kuchyni do každej malej domácnosti. S cenovkou iba 81,59 eur a bezplatným doručením z nemeckého skladu ide o jednoducho cenový trhák, ktorý by ti rozhodne nemal ujsť. 

Xiaomi Mijia Smart Roaster Oven za 81,59 eur nájdeš na e-shope TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Mijia Smart Roaster Oven

Táto kompaktná domáca rúra je skvelou voľbou pre menšie domácnosti, stiesnené kuchyne, či napríklad do práce alebo na internát. Vďaka svojej kompaktnosti a rozmerom iba 507 x 382 x 308 mm a váhe 6,7 kg ju môžeš umiestniť naozaj kdekoľvek. Rozmerovo je podobná bežnej mikrovlnej rúre, no vďaka svojim funkciám ide o naozaj skvelý produkt, ktorý by ani v malej kuchyni rozhodne nemal chýbať. 

xiaomi mijia smart roaster oven 3
Zdroj: TomTop

I keď ide o moderný domáci spotrebič, nemusíš sa obávať divokého futuristického dizajnu. Spoločnosť Xiaomi ide pri svojich produktoch väčšinou minimalistickou cestou a Mijia Smart Roaster Oven je toho skvelým príkladom. Rovné línie, biele vyhotovenie a retro otočné tlačidlá sa hodia jednoducho do akéhokoľvek prostredia. 

xiaomi mijia smart roaster oven
Zdroj: TomTop

Za klasickou rúrou tento spotrebič od Xiaomi nijako nezostáva. Rúra na prípravu pokrmov využíva klasické prúdenie horkého vzduchu, no výhodou modelu Mijia Smart Oven je možnosť nezávislého nastavenia teploty vo vrchnej, respektíve spodnej časti rúry. Celkový výkon rúry je na úrovni až 1 600W, čo zároveň umožňuje pečenie aj teplotne náročnejších pokrmov. Bezproblémovo tak dokonale prepečiete akékoľvek pečivo, či domácu pizzu, keďže rúra umožňuje vyhriatie až na 240 °C. Výnimočnou funkciou je aj udržiavanie konštatnej teploty 40 °C, čo je ideálna teplota na kysnutie cesta, fermentáciu, rozmrazovanie, či sušenie hríbov, alebo ovocia. 

xiaomi mijia smart roaster oven grilovacia ihla
Zdroj: TomTop

Rúra disponuje až 3 poschodiami, na ktoré je možné umiestniť pribalené rošty, či plechy. V balení totižto nájdete hlboký a plytký pekáč, grilovaciu mriežku, grilovaciu ihlu na kurence, ako aj dvojicu nástrojov pre vyberanie pekáčov, respektíve grilovacej ihly. Pozn. redakcie: v strede rúry sa nachádza dvojica nadstavcov pre umiestnenie grilovacej ihly, pričom pri pečení dochádza ku automatickému točeniu. 

Xiaomi Mijia Smart Roaster Oven za 81,59 eur nájdeš na e-shope TomTop.com

Kompaktnú rúru Xiaomi Mijia Smart Roaster Oven nájdeš momentálne v najlepšej ponuke na e-shope TomTop.com už za 81,59 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close