Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mijia Humidifier 4L spríjemní vzduch v naozaj každej domácnosti. V EÚ sklade ho zoženieš v skvelej zľave

Tento cenovo dostupný gadget do domácnosti od populárneho Xiaomi rozhodne musíš mať. S tak šialene nízkou cenovkou mu rozhodne neodoláš.

Doplnky do domácnosti od spoločnosti Xiaomi patria už roky medzi mimoriadne populárne produkty, ktoré by nemali chýbať v obydlí žiadneho fanúšika tejto značky. Presne to môžeme povedať aj o kompaktnom zvlhčovači vzduchu Xiaomi Mijia Humidifier 4L, ktorý si rozhodne zamilujú ľudia trápiaci so suchým vzduchom v domácnosti. Xiaomi Mijia Humidifier 4L však oproti „značkovej“ konkurencii stojí aj menej ako polovicu bežnej ceny. Svedčí o tom aj aktuálna cena v bleskovom výpredaji na e-shope Cafago.com ho totižto zoženieš už za skvelých 28,89 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu bez poplatkov ako clo alebo DPH. 

Xiaomi Mijia Humidifier 4L už za 28,89 eur nájdeš na Cafago.com

Xiaomi Mijia Humidifier 4L – spríjemní atmosféru v každej domácnosti

xiaomi mijia humidifier 4l zvlhcovac pouzitie
Zdroj: Cafago

Dizajn zvlhčovaču Xiaomi s objemom 4L sa už tradične nesie v minimalistickom duchu, vďaka čomu sa hodí do naozaj každej domácnosti. Nenápadné biele vyhotovenie a špeciálne upravený plastový povrch odolný voči poškodeniu rozhodne nebudú rušivým elementom v žiadnom obydlí. 

xiaomi mijia humidifier 4l zvlhcovac hlu
Zdroj: Cafago

Keďže sa jedná o mimoriadne kompaktný zvlhčovač, nemusíš sa obávať hľadania špeciálneho miesta pre jeho umiestnenie. Vďaka rozmerom iba 18,5 x 31,25 cm a váhe iba zhruba 5,5 kg (záleží od naplnenia nádrže na vodu) ho môžeš umiestniť aj na nočný stolík, na poličku, či vedľa postele. Umiestnenia pri posteli či v obývačke sa z hľadiska hluku obávať nemusíš, keďže pri chode je hodnota hluku iba na úrovni 38 dB, čo je takmer zanedbateľná hodnota. 

xiaomi mijia humidifier 4l zvlhcovac naplnanie
Zdroj: Cafago

Čo sa týka samotného zvlhčovania vzduchu, tento model využíva nádobu s objemom až 4 litre. Xiaomi Mijia Humidifier 4L disponuje až 3 režimami intenzity zvlhčovania, pričom v najvýkonnejšom režime odparí do okolia až 280 ml/h. Bezproblémovo sa tak postará o dokonalú vlhkosť vzduchu v domácnosti trápiacej sa so suchým vzduchom, či o rastlinky vyžadujúce vysokú vlhkosť. 

Xiaomi Mijia Humidifier 4L už za 28,89 eur nájdeš na Cafago.com

Zvlhčovač vzduchu Xiaomi Mijia Humidifier 4L momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Cafago.com už za skvelých 28,89 eur. Aj v tomto prípade je dostupná bezplatná doprava z nemeckého skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo alebo DPH. 

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close