Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Xiaomi Mi TV Soundbar: Pomôže vám podvihnúť kvalitu zvuku na novú úroveň. Dostupný je v lákavej cene!

Xiaomi Mi TV Soundbar je aktuálne dostupný v európskom sklade za cenu, ktorej sa len ťažko odoláva. Čo všetko ponúka tento reproduktor?

Spoločnosť Xiaomi vo svojom portfóliu produktov nemá len smartfóny, či chytré hodinky a fitness náramky, ale i ďalšie zaujímavé zariadenia. Jedným z nich je i Mi TV Soundbar, ktorý aktuálne môžete prostredníctvom obchodu Tomtop.com získať v lákavej cene pričom je dostupný z európskeho skladu. Inými slovami, doma ho môžete mať už o pár dní a to bez ďalších extra poplatkov. 

Xiaomi TV Soundbar už za 66€ z európskeho skladu

Xiaomi Mi TV Soundbar: Čo ponúka? 

SoundBar od Xiaomi je vyhotovený z ABS plastov pričom predná strana je potiahnutá textíliou, ktorá reproduktoru svedčí. Soundbar celkovo obsahuje 8 reproduktorov, ktorých frekvenčný rozsah je od 50 Hz do 25 000 Hz, čo prakticky pokrýva celé frekvenčné spektrum zvukov. Celkový výkon zariadenia je 28 W

Xiaomi Mi TV Soundbar_1
Zdroj: YouTube (C4ETech English)

Soundbar v sebe schováva 2 x 20 mm výškové reproduktory, 4 x pasívne a 2 x 2,5″ aktívne basové reproduktory. Je tak priamo určený pre milovníkov filmov, či hráčov hier, ktorí si budú môcť vychutnať pohlcujúci zvukový zážitok. 

Reproduktor je možné prepojiť s externým zariadením prostredníctvom bezdrôtovej technológie Bluetooth. Samozrejme, zariadenie je možné prepojiť nielen s televízorom, ale i so smartfónom, či počítačom a podobne, a tak ho možno použiť i ako reproduktor do izby či obývačky napríklad pri počúvaní hudby. Zároveň treba spomenúť, že okrem Bluetooth, reproduktor disponuje i klasickým AUX výstupom, optickým zvukovým výstupov, ale i klasickými cinche.  Možno ho tak prepojiť so širokou škálou zariadení.

Xiaomi Mi TV Soundbar_vystupy
Zdroj: YouTube (C4ETech English)

Rovnako nechýba ani manuálne ovládanie reproduktora, ktoré nájdeme vo vrchnej časti. Prostredníctvom dedikovaných tlačidiel môžete ovládať nielen úroveň hlasitosti, ale i prepínať sa medzi prepojenými zariadeniami, z ktorých chcete aby aktuálne hral zvuk.

Xiaomi Mi TV Soundbar_ovladanie
Zdroj: YouTube (C4ETech English)

Nižšie si môžete pozrieť video recenziu od známeho YouTubera C4ETech. 

Ak vás toto zariadenie zaujalo, tak určite nepremeškajte aktuálne prebiehajúcu akciu v obchode TomTop, kde ho môžete získať v atraktívnej cene. 

Xiaomi TV Soundbar už za 66€ z európskeho skladu

Zobraziť komentáre
Close
Close