Xiaomi Mi Play sa zapíše do histórie. Ale v úplne inom smere ako by ste čakali. Takto vyzerá 8 metrový vianočný stromček vyskladaný zo smartfónov

Xiaomi Play_2
Via XiaomiToday.com

Xiaomi opäť raz ukazuje ako sa robí dobrý marketing. Počas Vianoc predstavil smartfón Xiaomi Mi Play, ktorý sa dostal dokonca v rámci toho istého dňa aj do predaja vo vybraných online obchodoch. Jedným z nim je napríklad internetový e-shop GeekBuying.com, ktorý ponúka doručenie aj k nám.

Xiaomi MI Play a zapíše do histórie

Okrem toho, že sa jedná o prvý smartfón vôbec, ktorý disponuje 8-jadrovým procesorom MediaTek Helio P35 tak sa zapíše do histórie aj iným „spôsobom“. Spoločnosť Xiaomi sa rozhodla totiž zlomiť guinessov rekord na svete, ktorý pozostáva z vytvorenia najväčšieho puzzle poskladaného zo smartfónov. Konkrétne spoločnosť Xiaomi vytvorila úchvatný 8-metrový vianočný stromček, na ktorý použila rovných 1005 smartfónov Mi Play.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi Mi Play guinessov rekokrd
Zdroj: XiaomiToday.com

Okrem toho, ze a im podarilo vytvoriť nový guinessov rekord, tak všetky smartfóny boli vzájomne synchronizované. Vo výsledku boli tak schopný vytvoriť nimi požadovaný obrazec. Výsledok si môžete pozrieť nižšie.

Xiaomi Mi Play guinessov rekokrd vianocny stromcek
Zdroj: XiaomiToday.com

Zdroj: XiaomiToday.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre