Xiaomi Mi MIX 4 ide úplne na dračku! V „čínskom“ predpredaji je oň enormne vysoký záujem

Čínska spoločnosť Xiaomi len pred pár dňami oficiálne predstavila novú vlajkovú loď Xiaomi Mi MIX 4. Po pár dňoch hlási vypredané sklady.

Mi MIX 4
Zdroj: Xiaomi

Len pár dní od predstavenia dlho očakávanej vlajkovej lode Xiaomi Mi MIX 4 hlási čínsky výrobca rekordný záujem. Prvý smartfón od Xiaomi s predným fotoaparátom umiestneným pod displejom sa v predpredaji rozpredal behom pár hodín. Momentálne na svoje nové mobilné zariadenie čaká viac ako 520 000 tisíc zákazníkov. Koľko kusov má však Xiaomi pri predpredaji k dispozícii zatiaľ nikto z predstaviteľov neprezradil, informuje portál Gizchina.com.

Rekordne vysoký záujem a státisíce čakateľov

S domácou počiatočnou cenou 4 999 čínskych juanov, čo je v prepočte zhruba 650 eur, ide o mimoriadne atraktívne zariadenie, ktorému sa zatiaľ hľadá konkurencia naozaj ťažko. Od novinky však väčšina skalných fanúšikov čakala o čosi viac, no na prvotných predajoch sa to očividne príliš nepodpísalo. Rekordné čísla a vypredanie predpredaja behom pár hodín je pre výrobcu naozaj dobrým znakom.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Mi MIX 4 kamera
Zdroj: Xiaomi

Xiaomi sa o predaje zrejme strachovať nemusí

Keďže si smartfón dopredu zarezervovalo viac ako 520 000 fanúšikov, Xiaomi sa určite nemusí strachovať o predaje v nasledujúcich týždňoch. Smartfón sa totižto dostane do oficiálneho predaja už zajtra, čo spustí ďalšiu vlnu rekordne rýchlych predajov. Už teraz je tak viac než len jasné, že nový Mi MIX 4 sa aj napriek odporcom stane najdôležitejším smartfónom druhej polovice tohto roku pre čínske Xiaomi a zrejme aj jednou z najpopulárnejších vlajkových lodí v histórii značky.

Nový Xiaomi Mi MIX 4 a jeho technické špecifikácie

V krátkosti však ide o historicky prvý smartfón z kuchyne Xiaomi s fotoaparátom umiestneným displejom. Vybavený je procesorom Snapdragon 888+ a v najvyššej konfigurácii až 12 GB RAM, čo iba podčiarkuje fakt, že sa jedná o nového vlajkonosiča značky. Za zmienku však stojí aj 6,67-palcová AMOLED obrazovka so zaoblenými hranami so 120 Hz obnovovacou frekvenciou, či keramická konštrukcia a 120W rýchle nabíjanie. Všetky podstatné detaily o hardvéri, ako aj úplne nových technických vychytávkach, ktoré nový Mi MIX 4 prináša, nájdeš v našom nedávnom článku, ktorý je zameraný výlučne na predstavenie novej vlajkovej lode od Xiaomi.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre