SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi MIX 4 ide úplne na dračku! V „čínskom“ predpredaji je oň enormne vysoký záujem

Čínska spoločnosť Xiaomi len pred pár dňami oficiálne predstavila novú vlajkovú loď Xiaomi Mi MIX 4. Po pár dňoch hlási vypredané sklady.

Len pár dní od predstavenia dlho očakávanej vlajkovej lode Xiaomi Mi MIX 4 hlási čínsky výrobca rekordný záujem. Prvý smartfón od Xiaomi s predným fotoaparátom umiestneným pod displejom sa v predpredaji rozpredal behom pár hodín. Momentálne na svoje nové mobilné zariadenie čaká viac ako 520 000 tisíc zákazníkov. Koľko kusov má však Xiaomi pri predpredaji k dispozícii zatiaľ nikto z predstaviteľov neprezradil, informuje portál Gizchina.com.

Rekordne vysoký záujem a státisíce čakateľov

S domácou počiatočnou cenou 4 999 čínskych juanov, čo je v prepočte zhruba 650 eur, ide o mimoriadne atraktívne zariadenie, ktorému sa zatiaľ hľadá konkurencia naozaj ťažko. Od novinky však väčšina skalných fanúšikov čakala o čosi viac, no na prvotných predajoch sa to očividne príliš nepodpísalo. Rekordné čísla a vypredanie predpredaja behom pár hodín je pre výrobcu naozaj dobrým znakom.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Mi MIX 4 kamera
Zdroj: Xiaomi

Xiaomi sa o predaje zrejme strachovať nemusí

Keďže si smartfón dopredu zarezervovalo viac ako 520 000 fanúšikov, Xiaomi sa určite nemusí strachovať o predaje v nasledujúcich týždňoch. Smartfón sa totižto dostane do oficiálneho predaja už zajtra, čo spustí ďalšiu vlnu rekordne rýchlych predajov. Už teraz je tak viac než len jasné, že nový Mi MIX 4 sa aj napriek odporcom stane najdôležitejším smartfónom druhej polovice tohto roku pre čínske Xiaomi a zrejme aj jednou z najpopulárnejších vlajkových lodí v histórii značky.

Nový Xiaomi Mi MIX 4 a jeho technické špecifikácie

V krátkosti však ide o historicky prvý smartfón z kuchyne Xiaomi s fotoaparátom umiestneným displejom. Vybavený je procesorom Snapdragon 888+ a v najvyššej konfigurácii až 12 GB RAM, čo iba podčiarkuje fakt, že sa jedná o nového vlajkonosiča značky. Za zmienku však stojí aj 6,67-palcová AMOLED obrazovka so zaoblenými hranami so 120 Hz obnovovacou frekvenciou, či keramická konštrukcia a 120W rýchle nabíjanie. Všetky podstatné detaily o hardvéri, ako aj úplne nových technických vychytávkach, ktoré nový Mi MIX 4 prináša, nájdeš v našom nedávnom článku, ktorý je zameraný výlučne na predstavenie novej vlajkovej lode od Xiaomi.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close