SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi Band 7 prichádza na Slovensko: Aká je jeho cena?

Xiaomi oficiálne ohlasuje, že fitness náramok Mi Band 7 je dostupný už aj na Slovensku. Pozrite sa nielen na jeho cenu, ale aj vlastnosti.

Dlho sa špekulovalo, kedy Xiaomi prinesie Mi Band 7 náramok na globálny trh. Niektoré zdroje tvrdili, že sa tak stane v priebehu budúceho mesiaca po boku telefónu Xiaomi 12 Ultra. Ako sme ale začiatkom tohto mesiaca informovali, tak náš zdroj uviedol, že sa tak stane 21. júna. Tak sa v priebehu včerajšieho dňa aj stalo, informuje Xiaomi prostredníctvom tlačovej správy.

Mi Band 7 je na Slovensku

Slovenská pobočka Xiaomi najnovšie hlási, že nedávno predstavený fitness náramok Mi Band 7 pre čínsky trh, je už dostupný aj pre globálnych používateľov vrátane Slovenska. Jeho cena nie je ale nízkou. Čínsky gigant si za najnovšiu generáciu náramku pýta 54,90€. Mimochodom, ide približne o rovnakú cenu, ako stojí náramok aj v domácej Číne. Poďme si nižšie zrekapitulovať, čo prináša Mi Band 7.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Náramok ponúka 1,62“ AMOLED displej s vysokým rozlíšením 192 x 490 bodov. Len pre porovnanie, displej ponúka o 25% väčšiu zobrazovaciu plochu v porovnaní so 6. generáciou náramku. Nechýba ani režim AOD, teda neustále zapnutý displej.

Xiaomi Mi Band 6 vs Mi Band 7 Displej
Zdroj: YouTube (Mike O’Brien), Mi Band 6 vs Mi Band 7

Mi Band 7 ďalej podporuje viac ako 110 športových režimov, pri ktorých si môže používateľ nastaviť individuálne ciele. Medzi športové režimy napríklad patria aktivity ako beh, cyklistika či chôdza, no nájde sa tu aj možnosť plávania. Nechýbajú ďalej ani menej populárne športy ako napríklad HIIT, veslovanie, box, volejbal a podobne. K dispozícii sú aj ďalšie tri špeciálne režimy. Sú nimi – Tréningová záťaž, Trvanie regenerácie a Tréningový efekt, prostredníctvom ktorých môžu používatelia vyhodnotiť a upraviť svoj tréningový plán a intenzitu pre maximalizáciu výkonu.

Dostupné sú aj ďalšie pokročilé funkcie

Náramok sa môže ďalej pochváliť schopnosťami, ako sú meranie kyslíka v krvi (VO₂), saturácie kyslíka (SpO₂) a samozrejme nechýba ani režim monitorovania spánku, či srdcovej frekvencie. Ak sa pýtate na prítomnosť NFC, tak treba uviesť, že tak ako to bolo aj pri Mi Band 6, tak Xiaomi predstaví dve verzie náramku. Inými slovami, na NFC verziu náramku si budeme musieť ešte nejaký ten piatok počkať.

Batéria je navrhnutá tak, aby vydržala až 14 dní v pohotovostnom režime, hovorí Xiaomi. Ale až prvé reálne testy ukážu, či je tomu skutočne tak. V neposlednom rade – s odolnosťou voči vode 5 ATM  je pripravený ísť aj do plaveckého bazéna alebo behu počas prekvapujúceho letného dažďa.

Xiaomi Mi Band 6 vs Mi Band 7 nabijaci port
Zdroj: YouTube (Mike O’Brien)

Záujemcov o náramok okrem iného poteší, že prichádza predinštalovaný s viac ako 100 ciferníkmi, prostredníctvom ktorých si budete môcť upraviť vizuál displeja.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close