SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi Band 4 je najlepšie predávaným fitness náramkom na svete. Máte ho aj Vy?

Mi Band 4 ovládol trh s nositeľnými fitness náramkami

Spoločnosť Xiaomi prostredníctvom sociálnej siete Twitter oznámila ďalší veľký úspech. Podľa dát spoločnosti Canalys, Mi Band 4 je najlepšie predávaným fitness náramkom na svete. Spoločnosť Canalys k tomuto záveru došla na základe analýzy dát medzi 3. kvartálom 2019 a 1. kvartálom 2020.  Bohužiaľ však, zatiaľ nespresnila presný počet predaných  kusov zariadení. Môžeme však očakávať, že spoločnosť tak spraví už v priebehu nasledujúcich dní.

Xiaomi vládne, a to aj napriek silnej konkurencií

V súčasnosti je v tomto segmente celkom rušno. Za hlavných konkurentov možno považovať napríklad Honor Band 5, či Huawei Band 4, ale aj produkty od spoločnosti Fitbit.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zároveň treba dodať, že produktová rada Mi Band v podstate od svojho uvedenia slávy jeden úspech za druhým. Od Mi Band 1, cez Mi Band 2, Mi Band 3, až po Mi Band 4. Všetky náramky totiž patrili medzi celosvetovo najlepšie predávanú nositeľnú elektroniku vo svojej kategórii. Len pre zaujímavosť Mi Band 1 presiahol predaje 1 milióna kusov zariadení za 9 mesiacov, Mi Band 2 dosiahol 1 milión predaných zariadení už za 2 mesiace od uvedenie na trh, pričom Mi Band 3 dosiahol tento míľnik za necelé 3 týždne. V prípade Mi Band 4 náramku, miliónov kusov zariadení bolo predaných už len za 8 dní od uvedenia na trh!

V súčasnosti spoločnosť predstavila už 5. generáciu tohto fitness náramku, pričom prvé čísla týkajúce sa predajov oficiálne nie sú ešte známe. Náramok je aktuálne dostupný v domácej Číne, pričom globálne uvedenie na trh sa očakáva už 15. júla, teda v najbližšiu stredu.

Len pre zaujímavosť, nie tak dávno spoločnosť oznámila (3. apríla), že celkovo doručila viac ako 100-miliónov kusov nositeľnej elektroniky v rozmedzí rokov 2014 až 2019.

nositelna elektronika 100 milionov predanych kusov_Xiaomi
Zdroj: Xiaomi

Patríte aj Vy medzi ľudí, ktorí si zaobstarali jeden z produktov nositeľnej elektroniky od spoločnosti Xiaomi?

Via gizmochina.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close