RecenzieSponzorovaný obsahXiaomi

Xiaomi Mi A1 je najlepšou voľbou v strednej triede | VIDEORECENZIA

Redakčnému testu sme podrobili smartfón Xiaomi Mi A1, ktorý môže byť pre teba práve ta najlepšia voľba v strednej triede. Tento smartfón nás prekvapil už na prvý pohľad, pretože veľmi príjemne vyzerá a tomu sa v podstate niet čo čudovať, keďže si za inšpiráciu zobral dizajn pluskových iPhonov. Xiaomi Mi A1 je aj napriek 5,5″ displeju pomerne kompaktný telefón s rozmermi 155,4 x 75,8 x 7,3 mm. Aj napriek tenkému telu však pod kapotou nájdeme výkonný hardvér, vďaka čomu Xiaomi Mi A1 je určite kandidátom na najlepšiu voľbu v strednej triede.

Xiaomi Mi A1 smartfón nájdeš v akciovej ponuke tu

Xiaomi Mi A1 prináša oproti konkurencii väčší výkon | VIDEORECENZIA

Smartfón Xiaomi Mi A1 je osadený výkonným 8-jadrovým procesorom Snapdragon 625, ktorému sekunduje až 4 GB operačnej pamäte RAM a 32 alebo 64 GB úložisko. S touto kombináciou Xiaomi v AnTuTu teste získalo až 63 000 bodov, čo je skvelá hodnota na takto cenovo dostupný smartfón, no a preto sme ho označili ako najlepšia voľba v strednej triede. Bližšie na jeho špecifikácie ako aj používateľské rozhranie sa môžeš pozrieť nižšie v našej video recenzii.

Veľkou výhodou modelu Mi A1ky je jeho operačný systém Android 7.1 Nougat. Tento smartfón je totiž dodávaný s úplne čistým operačným systémom, vďaka čomu sú jeho reakcie extrémne rýchle. Tešiť sa tak môžeš na stabilitu systému a rovno môžeš zabudnúť na nejaké záseky či padajúce aplikácia. Mi A1 je jednoducho dokonalým zástupcom strednej triedy 

Ak sa Ti naša videorecenzia páčila a iba Ťa utvrdila v kúpu tohto skvelého smartfónu, tak Xiaomi Mi A1 môžeš mať momentálne na odkaze nižšie za aktuálne najdostupnejšiu cenu na trhu. 

Xiaomi Mi A1 smartfón nájdeš v akciovej ponuke tu

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: vlastný

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close