Xiaomi Mi 11 Pro a Mi 11 Ultra sú už vypredané! Xiaomi hlási rekordné čísla v predajoch

Zásoby modelov Mi 11 Pro a Mi 11 Ultra zrejme nestačili a Xiaomi sa chváli obrovským úspechom! Pozrite sa, koľko modely zarobili len za minútu.

Xiaomi Mi 11 Ultra
Zdroj: YouTube (ami Tech Tips)

Len pár dní dozadu sme boli svedkami predstavovania vylepšených smartfónov z modelového radu Mi 11. Okrem iného boli predstavené modely Mi 11 Pro a Mi 11 Ultra, ktoré okamžite zaujali širokú verejnosť a ľudia sa okamžite vrhli do predpredajov. Zdá sa, že Xiaomi čaká ešte veľa práce, pretože dopyt po nich je naozaj vysoký. Pozrite sa, koľko tieto smartfóny zatiaľ zarobili.

Dočasne vypredané

128,85 miliónov dolárov. Toto je suma, ktorú podľa portálu Gizmochina oba modely spolu zatiaľ zarobili za jednu minútu predaja. Novinky od Xiaomi nie sú na svete ani týždeň a už teraz sa nedajú objednať ďalšie. Minimálne model Mi 11 Ultra je momentálne v štádiu „vypredané“. Dalo sa to očakávať, pretože čínska verzia smartfónu plne podporuje naše B20 pásmo, čiže príjem signálu nie je obmedzený a dá sa úplne v poriadku používať aj v Európe. Predpredaj smartfónov začal len dnes o 4:00 nášho času a vypredané boli teda do jednej minúty. Na túto počesť Xiaomi prinieslo plagát, kde sa chváli svojím úspechom. A veru je čím, oba modely sú majstrovským dielom čínskeho giganta.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Mi 11 Pro Ultra vypredané
Zdroj: Xiaomi

Mi 11 Pro / Mi 11 Ultra

Modely Mi 11 Pro a Mi 11 Ultra boli predstavené počas prvého dňa Xiaomi Mega Launch-u a okamžite zožali veľký úspech. Počas globálnej časti predstavovania sme sa však dozvedeli, že Pro verzia smartfónu sa na globálny trh nedostane. Bude teda dostupný exkluzívne v Číne.

Európu však Xiaomi poteší smartfónom Mi 11 Ultra, ktorý ponúka 120Hz AMOLED displej, čipset Snapdragon 888 a ikonický snímač od Samsungu, ISOCELL GN2, ktorý je momenátne tým najlepším, čo nájdeme na trhu. K nemu sa pridávajú i dva 48mpx snímače s funkciou telefoto a ultraširoký, takže tento model je určite vhodný pre nadšencov mobilnej fotografie. Na smartfóne je však výrazný malý displej pri module s kamerou, ktorý slúži pre prijímanie hovorov, sledovanie času ale najmä ako displej pri fotení selfie snímok zadnou kamerou vo vyššej kvalite.

Máte zálusk na niektorý z týchto modelov? Alebo ste dokonca prispeli k týmto obrovským číslam? Dajte nám vedieť v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre