SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi 11 by mohol byť predstavený už o 3 dni, prezrádza oficiálny účet Xiaomi na sociálnych sieťach

Že by sa nechcene "prekecla" jedna zo zahraničných pobočiek spoločnosti Xiaomi? Podľa všetkého to vôbec nie je vylúčené

Predstavenie vlajkovej série Mi 11 od spoločnosti Xiaomi je údajne na spadnutie. Doterajšie informácie poukazovali najmä na predstavenie koncom tohto roka, pričom po boku novinky od Xiaomi mal na trh doraziť aj nový vlajkový smartfón z portfólia spoločnosti Redmi. Spoločnosť Xiaomi však doposiaľ neinformovala o žiadnom oficiálnom dátume predstavenia svojej očakávanej novinky. Výnimkou je iba jedna zo zahraničných pobočiek spoločnosti, ktorá sa možno nechcene „prekecla“.

Oficiálne predstavenie už o 3 dni?

Ako informoval zahraničný portál HTNovo.net, oficiálny účet Xiaomi Nigeria na sociálnej sieti Twitter počas včerajška zdieľal stručný obrázok pripravovaného zariadenia s heslom „4 days to go“. Očividne spoločnosť týmto spôsobom odkazuje na predstavenie nového smartfónu, no zatiaľ nie je známe, o aký smartfón presne ide. Vylúčené však nie je ani pomerne neočakávané predstavenie noviniek z radu Xiaomi Mi 11.

V samotnom tweete spoločnosti Xiaomi Nigeria sa však nachádza dvojica zaujímavých hashtagov, ktoré čiastočne nenahrávajú predstaveniu nového vlajkonosiča. I keď označenie #PowerYourCreativity môže nabádať ku predstaveniu nového výkonného smartfónu, označenie #InnovationForEveryone to zrejme vyvracia. Nie je žiadnou novinkou, že nové vlajkové smartfón z portfólia spoločnosti Xiaomi nebudú najlacnejšími zariadeniami, čo príliš nejde ruka v ruke s vyššie uvedeným tweetom spoločnosti. Dvere sa tak otvárajú úplne novému zariadeniu, ktoré by mohlo debutovať o pár dní.

Viaceré zahraničné zdroje uvádzajú, že tento stručný odkaz by mohol poukazovať na blížiace sa predstavenie, respektíve uvedenie na mieste trhy dostatočne výkonného a zároveň dostupného 5G zariadenia. Zmienka o tom, o aké zariadenie by však mohlo ísť nikde nepadla. Aj táto teória má tak niekoľko chabých stránok, vďaka ktorým sa vynárajú na povrch špekulácie práve o blížiacom sa predstavení nového vlajkonosiča.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close