Xiaomi Mi 10 Pro sa objavil na ďalších reálnych fotografiách. Očakávať môžme staro-nový dizajn

Najnovšie fotografie pripravovaného zariadenia od Xiaomi odhaľujú zadný fotoaparát, ako aj umiestnenie predného selfie fotoaparátu

xiaomi mi 10 pro 2
Zdroj: Gizmochina / Weibo

Pripravovaná vlajková loď Mi 10 Pro od spoločnosti Xiaomi sa objavila na ďalších reálnych fotografiách. Najnovšie zverejnené fotografie však odhaľujú výrazne odlišný dizajn, aký sme doteraz očakávali. Odhalené však boli aj ďalšie detaily zariadenia.

Povedomý dizajn zadného fotoaparátu

xiaomi mi 10 pro 2
Zdroj: Gizmochina / Weibo

Fotografie, ktoré zverejnil zahraničný portál Gizmochina.com, odhaľujú najmä dizajn zadného fotoaparátu pripravovaného smartfónu Mi 10 Pro od spoločnosti Xiaomi. Práve zadný fotoaparát bol doposiaľ najväčšou záhadou, keďže si doteraz všetky uniknuté informácie protirečili. Dizajn fotoaparátu ako ho vidíme na nižšie priložených fotografiách však môžme s najväčšou pravdepodobnosťou označiť za finálny. Fanúšikovia značky Xiaomi tak môžu očakávať staro-nový dizajn zadného štvoritého fotoaparátu s jedným snímačom samostatne. A prečo sme tento dizajn označili za staro-nový? S identickým dizajnom totižto prišiel aj minuloročný smartfón Mi CC9 Pro. Pochopiteľne, nový Mi 10 Pro však príde s o čosi bohatšou technologickou výbavou. Zrejme najväčším rozdielom bude práve špičkový 108 MP hlavný snímač zadného fotoaparátu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
xiaomi mi 10 pro
Zdroj: Gizmochina / Weibo

Veľké zmeny aj na prednej strane zariadenia

Mnohé doterajšie zdroje uvádzali, že nový Mi 10 Pro príde s dvojitým selfie fotoaparátom, ktorý bude umiestnený v pravom hornom rohu. Najnovšie zverejnené fotografie však takéto umiestnenie úplne vyvracajú, keďže smartfón viditeľne disponuje iba jedným snímačom na prednej strane, ktorý je umiestnený v ľavom hornom rohu zakriveného displeja.

Poslednou zaujímavosťou, ktorá bola odhalená na spomínaných fotografiách, je ultrarýchla nabíjačka s výkonom až 65W. Nabíjačka bude pravdepodobne určená výhradne iba pre vlajkový model Mi 10 Pro, no zatiaľ nie je zrejmé, či bude nabíjačka priamo v balení smartfónu, alebo pôjde o dodatočné príslušenstvo.

Čo všetko zatiaľ vieme o pripravovanom smartfóne Mi 10 Pro?

  • Procesor Snapdragon 865
  • Zakrivený displej s obnovovacou frekvenciou až 120 Hz
  • Podpora 5G a Wi-Fi 6
  • Štvoritý zadný fotoaparát – 108 MP hlavný snímač, 20 MP ultraširoký snímač, 12 MP teleobjektív, 5 MP snímač hĺbky ToF
  • Batéria s kapacitou na úrovni od 4 500 do 4 800 mAh
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre